Star Tv Çarkıfelek Yeni Hostesi Kim? 2017 – 2018 Sezonu

Yıllardır izledik Çarkıfelek yarışmasını. Star Tv Çarkıfelek Yeni Hostesi Kim? 2017 – 2018 Sezonunda Haziran ayında başlayacak olan Mehmet Ali Erbil’in neşeli sunumuyla ekrana gelen ”Çarkıfelek” yeni bölümleriyle Show tv den transfer olarak Star’da ekrana gelmeye başladı. Yeni hostes ise merak konusu oldu. Yeni Hostes için Tıklayın

Geçtiğimiz sezonlarda Show tv de cumartesi ve pazar günleri ekrana gelen yapımın Star tv de her gün ekrana geleceğini öğrendik. Ancak reytingler çok iyi olmazsa yine 2 güne düşebilir program. 2017 Haziran ayında Star tv de başlayacak programdaki hostes merak konusu oldu.

Haziran 2017 de yeni bölümleriyle Star’da izleyiciyle buluşan ”Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek” yeni bölümleriyle cumartesi ve pazar 14.15’de Star’da! Star Tv Çarkıfelek Yeni Hostesi Kim? 2017 – 2018 Sezonunda diye merak edenler için duyuralım hemen. Önceki sezonda hostes Emel Özkızıltaş idi. Ancak  yeni sezonda star tv ile anlaşması olmadığı için hostes de değişti. İşte yeni Çarkıfelek hostesi:

Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek geliyor reklam kampanyası ile fragmanları star tv ekranlarında dönmeye başladı. Oldukça renkli ve bol hediyeli olduğu ifade edilen 2017 Haziranda başlayacak Çarkıfelek programının hostesi kim henüz açıklanmadı. İşte o fragmanı sizlerle paylaşıyoruz..

Güncelleme: Yarışmanın yeni hostesi Elif Gül Gedik oldu. Mehmet Ali Erbil ve Elif Gül Gedik birlikte sunacaklar yeni başlayacak olan programı. Elif Gül Gedik kimdir Çarkıfelek hostesi Elif Gül Gedik hakkında bilgiler buraya eklenecek..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Star Tv Çarkıfelek Yeni Hostesi Kim? 2017 – 2018 Sezonu (1 Yorum)

  1. İYİ AKŞAMLAR
    BEN CARKIFEREK PROGRAMINI İZLİYORUM. SUNUMUNU YAPAN M.ALİ ERBİL
    GÜZEL BİR PROGRAM SUNUYOR.
    PROGRAMI COK GÜZEL BEĞENDİM BEN GÜZEL DÜŞÜNDÜ BÖYLE PROGRAM IÎCİN ŞAHANE BÎR PROGRAMDIR. EĞLENCELİ SEVEN BİR PROGRAM.

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017