Star Tv Mesut Yar Programı Ne zaman Başlıyor Fragmanı Çıktı mı?

Yeni sezondaki atakları ile adından çok söz ettirecek star tv yeni bir programı transfer etti. Mesut Yar daha önceki sezonlarda kanal D ve cnn Türkde laf lafı açıyor ve burada laf çok isimli programları yapmıştı. Düşük çıkan reytingler sonrası yayından kaldırılmış ve buna çok bozulmuştu magazinn vazgeçilmez duayeni..

Ünlü sunucu Mesut Yar yeni sezonda yeniden ekranları zorlayacak.. Star tv ile anlaşan ünlü sunucu iki programla ekranlarda olacak! Programın adı henüz kesinleşmedi ama yine benzer tarzda olacağını söyleyebiliriz.

Mesut Yar geçtiğimiz sezonlarda yine ekrandaydı hep gazeteci değildi. İlk olarak CNN Türk’te yayın hayatına başlayan magazin sunuxuluğu ve dedikodu programları yapan yar, geçtiğimiz sezon Kanal D’ye transfer olmuş ve bir süre sonra düşük reytinglerden dolayı yayından kaldırılan ‘Burada Laf Çok’ programı yeni kanalında yayına başlıyor. Mesut Yar yeni sezonda 2017 2018 sezonunda Star TV‘de izleyiciyle buluşacak.

Star tv de Geceleri ekrana gelecek programın ismi henüz kesinleşmedi. Star Tv de yeni sezon Mesut Yar Programı Ne zaman Başlıyor Fragmanı Çıktımı henüz çıkmadı ama stardan hemen aonra dizihaberi.tv de sizlerle olacak.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.