Star Tv Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Abc Family Kanalından Çalıntı mı Kopya mı?

Star tv yeni sezon tanıtım fragmanı çok beğenilmişti. Ancak son günlerde ortaya farklı iddialar atılmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta Star TV‘nin merakla beklenen 2017-2018 yeni sezon tanıtım fragmanı ekrana gelmiş ve oldukça güzel bir tanıtım olduğu için herkes tarafından takdir edilmişti.

Star tv yeni Tanıtım filmi genellikle olumlu yorumlar alırken köşe yazarları yeni sezonun en iddialı kanalı diye göstermişti. Ancak ortaya atılan bir iddia herkesi şoka uğrattı. ‘Doğallık’ iddiasıyla yola çıkan star tv kanalının tanıtımını 2014’te ABC Family kanalında yayınlanmış olan ‘Chasing Life‘ adlı dizinin jenerik müziğinden çalındığı iddia edildi. Müzikle kalmayan iddia başka yerlere de sıçradı..

Star Tv Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Abc Family Kanalından Çalıntı mı Kopya mı? Star tvnin yayınladığı tanıtımın Abc Family kanalından birebir kopya edildiği, filmdeki geçişlerin elle kamera kapatılarak yapılmış olması da bu iddiaları güçlendiriyor. Sizler için iddiaların odağındaki star tv fragmanını ve 2014 de Abc Family kanalının tanıtımını yan yana koyuyoruz. Karar sizin. izleyip görüşlerinizi aşağı belirtebilirsiniz..

Abc FAmily 2014 Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=nbMXcx8OPjs

Star Tv Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Star Tv Yeni Sezon 2. Tanıtım Fragmanı Yeni

Sizce Star tv Abc Family kanalından kopya çekmiş mi?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.