Startv Yılbaşı Gazinosu Ümit Besen, İrem Derici, Koray Avcı, Sibel Can Şarkıları Tekrarı

Startv Yılbaşı Gazinosu Ümit Besen, İrem Derici, Koray Avcı, Sibel Can Şarkıları sizlerle konumuzda olacak. Yılbaşı Gazinosu programında çok eğlenceli bir yılbaşına hazır olun. Yılbaşını evde geçirecek olanlar için televizyonda da birbirinden güzel ve eğlenceli programlar yayınlanacak. Yılbaşı Gazinosu da bu program arasında en iddaalı olanları.

Yılbaşı Gazinosunu izlemek isteyenler ekran başına… Yılbaşında seyirciler ne ister hem eğlence hem şarkı hemde ünlü isimler… Ünlü isimler sizlerin en sevdiği şarkıları sizler için söyleyecek. Birbirinden ünlü isimler sizler için bu programda toplandı.

Yılbaşı Gazinosu programında Ümit Besen piyanosuyla ünlü şarkıcılara eşlik edecek. Ümit Besen ve Sibel Can birlikte unutumaz şarkılarla düet yapacaklar. Yılbaşı Gazinosu programında birçok ünlü isimde Sibel Can ve Ümit Besen’e eşlik edecek.

 

Star tv Yılbaşı Gazinosu programında Deniz Seki, Ümit Besen, İrem Derici, Koray Avcı, Pamela, Buray ve Tuğçe Tayfur şarkılarıyla yılbaşı gecenizi unutulmaz hale getirecektir. Türkiyenin en güzel yorumları canlı performanslarıyla 31 Aralık gecesi Startv ekranlarında olacak. Sizlerde dinlemek istediğiniz performansları yoruma yazdığınızda sizlerle konumuzda paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=Up57F2vME3Y

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017