Stil Avcıları 1 Aralık Cuma Mervenur Elendi Yerine Kim Geldi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Stil Avcıları 1 Aralık Cuma Mervenur Elendi Yerine Kim Geldi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Stil Avcıları 1 Aralık Cuma Mervenur Elendi Yerine Kim Geldi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Stil Avcıları 1 Aralık Cuma Mervenur Elendi Yerine Kim Geldi? Stil Avcıları yeni bölümü olan cuma günün de  Ecem ve Mervenur elenmek için jüri karşısına geçti. Yarışmacı adaylarına soruldu. Takım arkadaşlarından 3 kişi de elenmesi için Mervenur’un adını yazdılar.

Mervenur eve veda etti. Stil Avcıları evden elenmemek için 5 gün boyunca çaba harcıyorlar. En iyi kombini yapıp takımıyla birlikte kalmak için çalışıyorlar.  Ecem yarışmada kaldığına çok mutlu oldu sevindi. Stil Avcılarında eve veda eden isimde Mervenur oldu. Mervenur ayrılırken hem üzüldüğünü hem sevindiğini anlattı.

Mervenur burdan ayrıldığına üzüldü ancak burada iyi vakit geçirdiğine sevindiğini açıkladı. Başka elenen isim olmadı. Melekler takımına pazartesi günü yeni bir yarışmacı dahil olacak. Dahil olacak yarışmacıyı sizlerle de paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017