Stil Avcıları 1 Aralık Kim Birinci Oldu Kim Elendi Yeni Gelen Bilgileri

yorumsuz
5 kez okundu

Stil Avcıları 1 Aralık Kim Birinci Oldu Kim Elendi Yeni Gelen Bilgileri.. Stil Avcıları programı hafta içi her gün Foxtv de 12:45 te yayınlanıyor. Beğenilen programda her cuma final heyecanı yaşanıyor. Yarışmacılar tüm hafta boyunca sırasıyla yarışıyor ve jüriden puan kazanmaya çalışıyorlar.

Cuma günü Melekler takımından Kübra Göven, Yıldızlar takımından Berna Arıcı yarışacak.  Stil Avcıları hafta finalinde iki adayda kıyasıya yarışıp takımları için puan kazanmaya çalışacaklar. Cuma hafta finalinde toplam takım puanlarına bakılacak. Melekler Takımı haftanın ilk 4 gününde 72 puan Yıldızlar takımı da 80 puan kazandılar.

1 ARALIK STİL AVCILARI KİM ELENDİ TIKLA GÖR…

Mervenur elendi. Stil Avcıları yarışmasında 1 Aralık hafta finali programında son olarak cuma yarışan adaylarında puanları ekleniyor. Stil Avcıları yarışması cuma gününde hem bir kişi eleniyor hem de 10.000 tl kazanıyor. Hem takımlar hem de kişiler arasındaki rekabet seyirci tarafından da çok seviliyor. Stil Avcıları 1 aralık cuma kim para ödülünü kazandı? Kim elendi sizlerle paylaşacağız. Konumuzu güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2017