Stil Avcıları 15 Aralık Cuma Kim Elendi Hangi Takım Birinci Oldu?

Stil Avcıları 15 Aralık Cuma Kim Elendi Hangi Takım Birinci Oldu?.. Stil Avcıları 15 Aralık cuma programında hafta finali yapılıyor. Hafta boyunca her gün ayrı bir konseptte yarışmacılar yarışıyor. İki takımdan iki yarışmacı jürinin belirlediği konsept ile alışveriş yapıyor.

Bu konsept ile hazırladıkları kombinle jüri karşısına geçiyorlar. Jüri hem eleştiriyor hem de puan veriyor. Stil Avcılarında jüri eleştiriyor ancak en sert eleştiriyi malesef takım arkadaşları ve karşı takım yapıyor. Her hün bir tartışma muhakkak çıkıyor.

Pazartesi günü Berna Arıcı ve Maty yarıştı. Tayt Şıklığı kombinleri ile Berna Arıcı’da Maty’de 21 puan aldı. Salı günü Kübra ve Sibel yarıştı. Konsept Serbest Şıklıktı. Sibel 23 Kübra 22 puan aldı. Haftanın tüm puanlarını sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

Stil Avcıları 15 aralık cuma bölümünde de hangi takım birinci olacak? Kazanan takım parasını arkadaşlarıyla paylaşacak mı? Kaybeden takımdan elemeye kimler çıkacak? Arkadaşları kimin ismini yazıp göndermeye çalışacak? Geçen hafta kimse elenmemişti. Bu hafta jüri yine eleme yok mu diyecek yoksa 2 kişi birden mi elenecek? Tüm bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Stil Avcıları hafta finalinde birinci olan isim 2. defa Nüket oluyor. Nüket para ödülünü arkadaşları arasında şöyle paylaştırıyor. Buket 1.000 Ecem 1.100, Kübra 1.200 Maty 1.400 TL aldı. ELENEN İSİM DE SİBEL MERİÇ OLDU.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.