Stil Avcıları 22 Kasım İdil Naz ve Gizem Kaç Puan Aldı Melekler Yıldızlar Puanı Kaç

Stil Avcıları 22 Kasım İdil Naz ve Gizem Kaç Puan Aldı Melekler Yıldızlar Puanı Kaç… Stil Avcıları 22 Kasım çarşamba programında kim ne kadar puan aldı? Programda hafta içi her gün bir yarışmacı yarışıyor. O güne ait kombini en iyi kim yaparsa jüriden en iyi puanı alıyor.

Dün Stil Avcılarında Tuğçe ve Şebnem yarıştı. İki yarışmacının jüriden aldığı puanları sizlerle paylaşıyoruz. Stil Avcılarında Tuğçe; Hakan Akkayadan 7 puan, Demet Şener 7 puan ve Uğurkan Erez 7 puan ve toplamda 21 puan aldı.

Şebnem Hakan Akkayadan 7 puan, Demet Şener 8 puan ve Uğurkan Erez 7 puanla günü bitirdi. Toplam 22 puan..  Yarışmacılar Stil Avcılarında Melekler Takımı 40 puanda ve Yıldızlar Takımı 46 puandalar.  Stil Avcılarında Melekler ve Yıldızlar Takımı kaç puanla haftayı bitirecek ve kim elenecek sizlerle paylaşacağız.

Çarşamba günü de Stil Avcıları programında Ecem Ünlü ve İdil Naz yarışacak. Melekler Takımında olanGizem Aydın 22 yaşında ve Gayrimenkul Danışmanlığı yapıyor. Bulgaristan göçmeni ancak İstanbulda yaşıyor. 6 ay moda eğitimi aldı.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2017