Stil Avcıları Hangi Evde Çekiliyor Stil Avcılarının Çekildiği Yer Neresi?

Çok yakında Fox tv de yep yeni bir moda yarışma programı başlıyor. Yeni programın adı Stil avcıları. Stil Avcıları Hangi Evde Çekiliyor Stil Avcılarının Çekildiği Yer Neresi? merak konusu oldu. Çünkü fragmanda gördüğümüz yer oldukça güzel ve herkesin merakını ilgisini çekecek bir ev. Ev değil konak hatta yalı bile diyebiliriz.

Demet Şener Hakan Akkaya ve Uğurkan Erezin jüri üyeliğinde yapılacak olan ve birbirinden iddialı 10 kızın modaya olan tutkusunu ve stil sahibi  oluşunun değerlendirileceği sıradışı bir yarışma olacak Stil Avcıları. Stil Avcıları Hangi Evde Çekiliyor çekimlerin yapıldığı ev nerede nasıl gidilir diye sizlerde merak ettiniz ise doğru konudasınız.

Hemen sizlere Stil Avcıları Hangi Evde Çekiliyor Stil Avcıları yarışmasının çekildiği ev konak neresi nasıl gidilir gibi meraklı sorulara verilecek cevaba geçelim: Stil Avcılarının çekildiği yer İstanbul Beykozda bir ev. Oldukça güzel korunaklı olan bu ev yarışma için özel olarak kiralandı ve 3 aylığına yapımcı tarafından tutuldu. Eğer program tutar ve devam ederse kira sözleşmesi uzatılacak, yok Stil Avcıları erken final yapar kısa sürede yayından kalkarsa sözleşme yenilenmeyecek.

Stil Avcıları Hangi Evde Çekiliyor sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizler bu sezon fox tv de yayınlanacak olan Stil Avcıları programını nasıl buldunuz? Beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017