Stil Avcıları Yarışmacıları Kimler Yaşı Bilgileri Resimleri İnstagramı

Stil Avcıları Yarışmacıları Kimler Yaşı Bilgileri Resimleri İnstagramı… Stil Avcıları yarışması yakında Fox ekranlarında başlayacak. Stil Avcıları ekranlarında yeni giyim yarışması olacak. Tv8 de yayınlanan İşte Benim Stilim, Bu Benim Tarzım gibi yarışmalar bitmişti. Artık yeni sezonda bir tarz yarışması eksikliği vardı.

Stil Avcıları daha önce moda yarışmalarından tanıdığımız jüri ile karşımıza çıkacak. Ama yeni bir isimde var jüri de. Uğurkan Erez tüm stil yarışmalarında yer almıştır. Ya backstage denen kulis bölümünde ya da jüri koltuğunda. O mesleğindeki yıldız isimlerden birisi..

Hakan Akkaya da aynı şekilde moda dünyasının fethetmiş bir isim ve kumaşların dilinden anlayıp bu konuda üstad olmuştur. Yeni isim de Demet Şener. Güzelliği ve şıklığı ile kendinden her zaman söz ettiren Demet Şener bu yarışma ile ekranlara dönüyor.

Stil Avcıları yarışmasında yarışan genç ve güzel yarışmacıların bilgilerini paylaşmak için konumuzu açtık. Yarışmacı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Stil Avcıları yarışmasında yarışmacılar Melekler ve Yıldızlar olarak iki gruba ayrılacaklar. Melekler grubunda yer alan isimleri paylaşalım.

Şebnem Schaefer yarışmada Melekler takımında yarışacak. 1984 Almanya Frankfurt doğumludur. 15 yaşında modellik yapmaya başlayan güzel manken Almanca İngilizce Fransızca bilmektedir. Dizilerde oyunculuk ve program sunuculuğu yapmıştır.

Fatoş Seğmen 1982 doğumludur. İzmirli güzel yarışmacıyı ekranlardan daha önceden tanıyoruz. Bakü de 2000 yılında Best Model of the World yarışmasında 1. oldu. Sonrasında 2004 te Türkiye Güzellik Yarışmasında 2. oldu ve modellik sunuculuk yaptı bazı dizilerde rol aldı.

Berna Arıcı 1981 de İstanbulda dünyaya gelmiştir. 180 cm boy ve 55 kg dır.  Berna Arıcı Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Şan dersleri aldı. Modellik yapan oyuncu Güneşe Doğru dizisinde rol almıştır.

Berna Keklikler 1987 Almanya doğumludur. Yüzme voleybol gibi spor dallarında uğraşıyor. Türkiye’ye gelince Göz6 yarışmasında tanındı. Erdi ve Berna Keklikler birinci oldu bu yarışma da Survivor 2017’ye katıldı. Türk halkı tarafından sevildi ve şimdi de Stil Avcıları yarışmasında ekranlarda olacak.

İdil Naz Kaluç 22 yaşında olan genç yarışmacıyı Big Brother Türkiye ile tanıdık. 1.67 boyu ve 50 kg olan güzel yarışmacı beden eğitimi öğrencisidir. Teniz ve plates eğitmenliği de yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017