Stil Avcılarında Çalan Yabancı Şarkılar Müzikler Videosu (Kim Söylüyor)

Fox tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Stil Avcılarında birbirinden güzel müzikler çalıyor. Özellikle sahnede yürüyüş sırasında podyumda çalan yabancı şarkılar merak konusu oldu. Bizde Stil Avcılarında Çalan Yabancı Şarkıları Müzikleri Video olarak sizlere sunmak kim söylüyor sorusuna cevap vermek için bu sayfayı oluşturduk..

Stil Avcıları Fox ekranlarında hafta içi her gün 12.45 de başlıyor. yayınlanmaya başladı. Program ile ilgili videoların yanı sıra müzikleri ve yabancı şarkıları da sizlerle paylaşmak istiyoruz bu sayfada.. Modanın kalbi bundan böyle FOX Tv’deki Stil Avcıları‘nda atarken program esnasında çalan şarkıları müzikleri özellikle ingilizce çalan yabancı şarkıları sizlerle paylaşacağız.

Stil Avcılarında Çalan yabancı şarkılar çok merak ediliyor ve sitemize yorum yazıp soran ziyaretçilerimiz için bu içeriği oluşturduk. Stil Avcıları programının yeni bölümlerinde çalan Yabancı Şarkıları sözleri ve müziğini sizlere buradan sunacağız. Stil Avcılarında Çalan Yabancı Şarkılar Müzikler Videosu (Kim Söylüyor) sorularını bizlere aşağı yazacağınız yorumlarla sorabilir ve isteklerinizi yazabilirsiniz..

Stil Avcılarında son çalan yabancı şarkı Swalla Şarkısı:

YORUMLAR

  1. 15.bolumde kızlar podyuma çıkarken çalınan o romantik parça ne

  2. 1.bölümde mervenur ve Fatoş yürürken çalan müzik neydi acaba

  3. aceba modacılarda yorum bize yazacakmı

  4. bence tuçe çok guzel giniyordu

  5. Stil avcilarinda 8 aralik cuma gunu defilede calan sarkinin ismini alabilirmiyim acaba bu arada programi hergun kacirmadan izliyorum supersiniz..❤❤❤

  6. sitil avcılarında bu gün 04.12.2017 defilede çalan o parca adı

    1. Hemen bakıp bulunca sizlerle paylaşacağız..

  7. 25 bolumde berna arici ve kubranin sahnede yurudugu sirada calan sarkinin adi ne ?

  8. 22. Bölümde alışveriş sırasında çalan bir kadının söylediği yabancı şarkının adı ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.