Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Merak ettiğiniz Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Turgut Özakman’ın 2005 yılında yayınlanan ve ilk günden beri büyük ilgi gören kitabı“Şu Çılgın Türkler” dizi oluyor desek inanmazsınız ama inanın gerçek oluyor.. Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? gibi sorulara yanıtlar vereceğiz.

Yeni sezon için düşünülen ve 2018 da ekrana gelmesi planlanan Şu Çılgın Türkler dizisi kitabından uyarlanacak dizi, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığında televizyon ekranında yerini alacak. Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler diye merak edenler varsa henüz belli olan bir kadro yok ama kısa süre içinde dizi ile ilgili çalışmaların başlayacağı haberini aldık.

2018-2019 sezonu için düşünülen Şu Çılgın Türkler Dizisinin hangi kanalda ne zaman başlayacağı ileriki aylarda belli olacak. Şimdilik dizi oyuncularının seçimi için öncelik verildiği ve ilk düşünülen ismin Burak Özçivit olduğu hemde yakışıklı oyuncunun Çılgın bir Türk kimliğine çok uygun olduğu ifade ediliyor.

Eğer Burak Özçivit Çılgın Türkler Dizisinde başrolde oynarsa ona hangi oyuncunun eşlik etmesini istersiniz. Burk Özçivir böyle bir dizi için uygun bir isim olurmu sizce?

Sizde Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler olacak Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? konularında bilgilerinizi istek ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017

Dizi Haberleri