Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Turgut Özakman’ın 2005 yılında yayınlanan ve ilk günden beri büyük ilgi gören kitabı“Şu Çılgın Türkler” dizi oluyor desek inanmazsınız ama inanın gerçek oluyor.. Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? gibi sorulara yanıtlar vereceğiz.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşarın yapımcılığında Eylem Canpolat, Sema Ergenekon’un Senaryosunu üstlendiği Yeni Bir Dizi ATV Ekranlarına 2019 Yılında Gelecek… Ocak ayında şu cılgın türkler Dizisi #Söz Dizisi yerine Startv de Ekranlara Gelecek.. Sözün Başrol Oyuncusu Tolga Sarıtaş ATV’nin yeni Dizisinde Başrol olması bekleniyor..
Kadın Başrol için Aslı Enver in ismi konuşuluyor.

Yeni sezon için düşünülen ve 2018 da ekrana gelmesi planlanan Şu Çılgın Türkler dizisi kitabından uyarlanacak dizi, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığında televizyon ekranında yerini alacak. Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler diye merak edenler varsa henüz belli olan bir kadro yok ama kısa süre içinde dizi ile ilgili çalışmaların başlayacağı haberini aldık.

2018-2019 sezonu için düşünülen Şu Çılgın Türkler Dizisinin hangi kanalda ne zaman başlayacağı ileriki aylarda belli olacak. Şimdilik dizi oyuncularının seçimi için öncelik verildiği ve ilk düşünülen ismin Burak Özçivit olduğu hemde yakışıklı oyuncunun Çılgın bir Türk kimliğine çok uygun olduğu ifade ediliyor.

Bunu Görmelisin!  Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri

Eğer Burak Özçivit Çılgın Türkler Dizisinde başrolde oynarsa ona hangi oyuncunun eşlik etmesini istersiniz. Burk Özçivir böyle bir dizi için uygun bir isim olurmu sizce?

Sizde Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler olacak Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? konularında bilgilerinizi istek ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Son Bilgiler: Söz dizisinin 3. sezon final yapmasının ardında yeni sezonda yani 2019-2020 sezonunda Ah Şu Çılgın Türkler Dizisi star tv de ekrana gelecekmiş. Bu yeni bilginin Tims B yapımcılarından bizzat alındığını bildirelim ve Söz dizisinin yerine yeni sezonda Şu Çılgın Türkler Dizisinin başlayacağını şimdiden duyuralım..

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? (2 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017