Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Ay Yapım)

Yeni sezon için hazırlık yapan dizi yapımcıları bir bir dizilerini ortaya koymaya başladılar. Yeni sezonda ekranda yerini alacak olan yapım şirketlerinden birisi de Ay yapım. Bir çok dizisi başarılı bir yayın hayatı geçiren Ay yapım yeni sezonda ekranlara gelecek olan Su ve Ateş Dizisinin hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Türk televizyonlarında yayınlanan bir çok dizisi ile sektöre damgasını vuran yapımlara imza atan Ay Yapım’dan yeni dizi duyurusu sektörü canlandırdı. Oldukça kapsamlı ve büyük bütçeli bir dizi olacağı belirtilen Su ve Ateş Dizisinin oyuncu seçmeleri ve deneme çekimlerine yakında başlanacak ve dizi süreci başlayacak.

Bu sezon ekranda izlediğimiz ve oldukça başarılı diziler olan Çukur, Ufak Tefek Cinayetler, 8. Gün, Fi ve Şahsiyet dizileri ile seyircilerin karşısına çıkan Ay Yapım, 2018-2019 yeni sezon çalışmalarına hız verdi. Su ve Ateş Dizisinin karakterleri ve oyuncu kadrosu belli oldukça sizlere buradan sunmaya devam edeceğiz.

Su ve Ateş Dizisi Nerede Çekiliyor? Su ve Ateş Hikayesi İstanbul ve Mardin’de geçecek ve çekim mekanları da İstanbul sahil semtleri ile Mardin tarihi konakları ve yapılarının olduğu alanlar olarak belirlendi.Kültür bakanlığından alınan izinler ile birlikte tarihi dokuya zarar vermeden çekilecek olan Su ve Ateş Dizisi yeni sezonda Show tv veya Star tv de ekrana gelecek.

“Su ve Ateş” adlı aşk/aksiyon konulu dizisinin hazırlıklarına başlayan Ay yapım şirketi, yeni projesinin oyuncu kadrosunda sürpriz isimlere yer verecek. Başroller için henüz görüşmelerin yapılmadığı dizinin Ramazan sonrasında yoğun bir tempo ile başlanacağı ve yaz ayları boyunca çekimleri ve hazırlıkların devam edeceği öğrenildi.

Su ve Ateş Dizisi ne zaman hangi kanalda? Dizinin kanalı ile ilgili henüz net bilgi bulunmazken, Show TV ve Kanal D’nin yeni yönetimi ile görüşüldüğü kulislerden gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ancak bir çok dizisi Star tv de oynayan yapım şirketi ile Star tv yönetimi de her an anlaşma yapabilir. Su ve Ateş Dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlere buradan duyurular yapacağız..

İzleyici Yorumu: Menekşe ile Halil, Cesur ve Güzel, Kurt Seyit ve Şura, Su ve Ateş : Ay Yapım en güzel zamanlarını Kanal D’de yaşadı bence. Yeniden birlikte çalışmalarını bir seyirci olarak isterim. Engin Akyürek olabilir bu dizide malum o da Kanal D ile anlaşmalı. Zaten bu yaz Ay Yapım ile film de çekecekmiş. Kadın başrol kim olur bilemiyorum ama Cansu Dere olsa keşke o da hala Ay Yapım’da. Şahsiyet’in çekimleri Mayıs sonu Haziran başı gibi bitecek deniyordu. Konusuna dair bir bilgi yok ama Mardin/İstanbul ve aşk/aksiyon merak uyandırıcı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Ay Yapım) (2 Yorum)

  1. Ay yapım başarılır Blr yapım yaptığı filmler diziler çok tutuldu. Su ve ateş engin akyürek olsun beren saat

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate