Şule ile Vitrindekiler Programı Konusu Formatı Videosu Sunucusu (Şule Zeybek)

Şule Zeybek yeyince Kanal D ile özdeşleşmiş bir isim geliyor aklımıza. Yeni sezon başlarken yeni dizi ve programları ardı ardına duyuran kanal D yeni programını da izleyiciye sunacak. Şule Zeybek sunuculuğunda ekrana gelecek Şule ile Vitrindekiler programı izleyicisinin karşısına çıkıyor kısa süre sonra.

Şule Zeybek Kanal D de hafta sonu ekrana gelecek olan programda her türlü konuya açıklık getirip hoş sohbetleri ile sanat, siyaset, medya, spor ve iş dünyasının ünlü isimlerini programa konuk olacak davet edecek ve ünlü isimleri soru yağmuruna tutacak. Ayrıca sosyal medyada kendini gösteren youtuber veya şarkıları ile milyonlara ulaşmış internet ünlülerini de  Şule ile Vitrindekiler programında görebileceğiz.

Şule ile Vitrindekiler programı tüm yeteneklileri davet ederek onların hünerlerini veya ünlü oldukları alanları gözler önüne serecek. ‘Şule ile Vitrindekiler’ sunucusu Şule Zeybek ünlüleri izleyici ile buluşturacak. Kanal D de ekrana gelecek haftasonu programı daha önce pazar günleri yayınlanana Şeffaf oda tarzında olacak…

Şule ile Vitrindekiler formatı nasıl neler konuşulacak? Konuşulmayanların konuşulacağı, dobra söyleşilerin yer alacağı, gülümseten, düşündüren ve izleyicilere hoşça vakit geçirten program “Şule ile Vitrindekiler” in renkli köşeleri de programa ayrı bir dinamiklik katacak.

‘Şule ile Vitrindekiler’ Eylül’de Kanal D’de… Sizce Şule ile Vitrindekiler programı izlenir mi yoksa kısa sürede neden final yaptı Şule ile Vitrindekiler bitti mi gibi sorular  mı sormaya başlarız? Şule Zeybek daha önce Yiğit Bulut ile evliydi ve boşandıktan sonra sorulan sorulara samimi cevaplar verdiği aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2017