Survivor 12 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı

Türkiye Yunanistan arasında oynanan Survivor 2019’da bu akşam büyük gerginlik yaşandı. Atakan ile Yusuf arasında uzun zamandır gelen art niyet fiziki müdahaleye döndü. 12 Mayıs günü oynanan dokunulmazlık oyununda ise sadece bir kazanan olacak ve bir kişinin adını söyleyecek. Peki Survivor 12 mayıs eleme adayı kim oldu ? Survivor 12 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı kimin adını verdi ?

Survivor 2019 yılının mayıs ayına Atakan ile Yusuf’un birbirlerini tahrik eden söylemleri ile girdi. Gerginlik haft safhaya çıktığı son günlerde ise 12 mayıs günü Atakan ile Yusuf neden kavga etti. Arkasını dönüp artık bardak taştı diyerek üzerine gelirken boğazını tutması ilk fiziki müdahale oldu. Yusuf ile Atakan’ı ayırmaya önce yarışmacı arkadaşları ardından ise medya ekibi araya girerek ayırdı. 12 mayıs akşamı bu kavganın bir kısmını izleyeceksiniz.

Her Pazar günü geleneksel Survivor dokunulmazlık sembolünü kim kazandı kim elenmekten bu hafta kurtuldu onun için bireysel yarışma olacak. Önce takımlar yarışacak ve kaybeden takım kendi içerisinde takım arkadaşlarına karşı mücadele edecek. Kazanan ise dokunulmazlık sembolü ile konseye gidecek. Böylece hem elenmemeyi garanti altına alır iken hem de takımından bir zayıf halkanın ismini söyleyerek eleme potasına koyacak. Kendisini korurken aynı zamanda takım içerisinden de kendisini uzaklaştıran bu kararı vermek Survivor’un hayatta kalma mücadelesinin bir parçası olarak yıllardır devam ediyor

Survivor 12 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı

Bu akşam sadece dokunulmazlık oyunu değil adadan ayrılacak olan isim de belli oluyor. Dokunulmazlık oyunu sonrasında konseyde toplanılıp Acun Ilıcalı nezdinde eleme adaylarına söz hakkı verilecek. Survivor 12 Mayıs kim elendi oylama sonucu kim adadan ayrıldı ? Eleme adayı arasında Seda ya da Merve olması şuan için adadan gelen ilk haberler arasında ancak ikiye bölünmüş Türk takımı dokunulmazlık oyununu kaybetmez ise ne olur ? O zaman tüm planlar değişir ve Yusuf bile eleme adayı olarak çıkabilir. Atakan ile kavgası son zamanlarda oyun kaybetmelerine neden oluyor olarak ada içerisinde gizli konuşmalarda geçiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019