Survivor 13 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Hangi Takım Ödülü Aldı ? Ödül Ne Enes Batur

En zevkli yarışma programlarının sahibi TV8’de bu akşam heyecan dorukta. Survivor 13 haziran 2019 ödül oyunu kim kazandı ? Survivor 13 haziran hangi takım ödülü aldı ve gecenin ödülü ne? Bu akşama dair çekimlerde yaşananlara dair her şey konumuz altındadır.

Survivor 13 Haziran 2019 Ödül Oyunu Kim Kazandı Hangi Takım Ödülü Aldı Ödül Ne Enes Batur

Sürprizlerin kanalı TV8’de bu akşam konuğu Enes Batur geldi. Survivor 13 haziran Anlat Bakalım kim kazandı ? Youtuber olarak işe başlayan Enes Batur Survivor Anlat Bakalım Yarışması konuğu oldu. En baş şartı ise videosunu kendi kanalında yayınlama izni. Konuk youtuber olunca çekimi yayınlamadan olmazdı tabi. Peki kimdir bu ünlü Enes Batur biraz tanıyalım.

Enes Batur önce oyun videoları ile başladığı youtuber kanalında yüksek hit yakalayınca bir yandan da komik videolar çekmeye başladı. Kısa sürede izleyici kitlesini etkilemeyi başardı ve son günlerin en önemli isimleri arasında TV kanallarındaki programlara katılmaya başladı. Bu onun kanalındaki takipçi sayısını kısa sürede ikiye üçe katlamıştı. Gelirini tamamen youtube üzerinden video paylaşarak sağlıyor. Google Adsense iş ortaklığı ile videolarında gösterilen reklamlarda para kazanıyor. Tabi gelen bu ün onu Dominik Adası’na kadar götürdü. Bu akşam ise Survivor 13 haziran Anlat Bakalım Enes Batur heyecanı olacak. Çekimlerinin tamamlandığı dizi akşam saatlerinde izleyicisi ile buluşacak. Son montajlarının hazırlanması bekleniyor.

Enes Batur Survivor Anlat Bakalım Yarışması

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur. 7 milyona yakın takipçi ile en iyi youtuber 13 haziran Survivor yarışmasında Enes Batur konuk oldu. Enes Damla Aslanalp ile evlidir. Yakın zamanda çocuk düşünmemektedir. Eşi ile çok mutlu olduğunu her zaman söylemekte ancak kıskandığı için objektiflerden uzak tutmaktadır.

Survivor 13 Haziran Kim Hangi Takım Kazandı ?

Kıran Kırana bir mücadele akşamında 2019 Survivor 13 haziran kim hangi takım kazandı gecenin sonunda kim ne ödül aldı merak ediliyor. Yusuf’un isyanı yerinde miydi ? Siyah ve Beyaz takım arasında oynanan yarışmanın galibi siyah takım oldu. Ancak daha önemlisi Anlat Bakalım Enes Batur videosu yine youtube üzerinden izlenme rekorları kırdı. 2019 Survivor 13 haziran kim kazandı  diye merak edenler için gülen yüzün siyah takım olduğunu söyleyebiliriz.

2019 Survivor 13 Haziran Kim Kazandı

2019 Survivor 13 Haziran Ödül Ne ?

Gecenin ödülü ise adada yaşayanlar için altın değerinde yemek ödülü oldu. Kazanan siyah takım güzel bir ziyafet çekmeyi hak etti. Yarışmada Yusuf’un yaşadıkları ise izleyiciler tarafından tepkilere neden oldu. Siz 2018-2019 Survivor birincisi olarak kimi görmek istersiniz ? Yorumlar kısmından dizihaberi.tv ailesi olarak bizlere iletiniz. İşte bu akşam yaşanacaklar için size 13 Haziran Survivor fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2019