Survivor 14 Mayıs Araba Oyunu Kim Kazandı ?

Türkiye Yunanistan Survivor 14 mayıs araba oyunu kim kazandı? ilk Afrodita seçimini yaptı ve Mykanos ile devam etti. Yunan yarışmacılar hızlı başladı. Türkler ilk 1 beyaz diyerek yarışmaya başladı ancak siyah çıktı ve elendi.

Survivor 14 mayıs günü araba oyunu oynandı. Kazanan takım araba sahibi olacak. Türk oyuncular ikinci seçimini 8 numara siyah olarak seçti. Artvinli oyuncu beyaz buldu ve elendi. Sıradaki oyuncu Büşra 6 numarayı seçti. Acun beni yormadın yakın seçtin dedi ve yardımcı oldu siyah mı dedi. Nicolas’a sormak istedi Büşra. Siyahta karar verdi ancak Acun’un tüyosunu alan Büşra kaybetti beyaz çıktı. 7 Numara siyah ile devam eden Survivor 14 mayıs günü Seda’ya turu geçirmeyi başardı.

Survivor 14 Mayıs Araba Oyunu Kim Kazandı

Sıra Nicolas’ta. Finallerde en çok oynayan Yunan yarışmacı bu gün de finalist olmak için seçimini iyi yapması gerekiyordu. İki numarayı seçti siyahı buldu. 2. tura geçmeyi başardı. Sıradaki yarışmacı Afroditi geldi. 10 numaranın beyaz olduğunu söyledi. Acun finalisti belirlemek için 10 numarayı açtı siyah çıktı. Halen şansı var. Sıradaki Yunan oyuncu Ria. Acun yarışmacıya tek tek Yunan adalarını saydı. Ben gezdim sen Yunansın gezmedin ilginç dedi. Sıradaki planımda senin Yunan adalarını gezmen için bir imkan sağlayacağım diyerek dalga geçti. Ria 4 numarayı Siyah olarak seçti beyaz çıktı. Bakalım 14 mayıs Survivor arabayı kim kazandı ? Seda 8 numarada beyazı bularak finale kalan diğer yarışmacı oldu. Eğer Nicholas bilir ise o da finale çıkacak ve 15. kez final oynayacak.

Survivor 14 mayıs araba finaline kimler kaldı ?

Survivor Araba Oyunu Kim Kazandı Seda Afroditi

Afroditi ve Seda final oynadı. Kazanan arabanın sahibi olacak. İlk Afroditi ile başladık ve bildi. Şimdi sırada Seda var 1 numara siyha dedi ve durum 1-1. Seda 4-2 öne geçmişken Survivor 14 Mayıs arabayı kazanan takım Afroditi oldu. Seda çok uğraştı ancak çocukları için yarıştığı arabayı malesef son anda kaybetti.

Survivor 14 mayıs arabayı afroditi kazandı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019