Survivor 14 Mayıs Kim Elendi ? Atakan Adaya Veda Etti

Adaya veda eden isim belli oldu. Survivor 14 mayıs akşamı konseyde bir kişi adadan ayrılacaktı. Emre ve Atakan arasındaki eleme sonuçlandı. Peki Survivor 14 mayıs kim elendi? Dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımından kim adadan ayrıldı ?

Survivor 14 Mayıs Kim Elendi Atakan mı Emre Mi Yusuf mu

Adaya İstanbul’dan katılan Acun konseyi açtı. Siyah takımın dokunulmazlık oyununu kaybetmesi nedeni ile Emre ve Atakan potaya konuldu. Yusuf ise otomatik olarak eleme adayı oldu. Emre söz hakkı verildiğinde huzur dolu hissettiğini ve elenen oyuncunun kendisi olmayacağını söyledi. Bu potayı atlatırsam eğer finale kalacağımı biliyorum konun için korkmuyorum dedi. Son olarak söz hakkı Yusuf’a verildi. Survivor 14 mayıs kim elendi sonuçları açıklanmadan önce Yusuf konuştu. Ben hep arkadaşlarıma destek olmaya çalıştım dedi. Büyük hayaller içerisinde Survivor’a katıldım böyle ayrılmak istemem Türkiye’nin beni desteklediğini düşünüyorum dedi.

Survivor 14 Mayıs Kim Elendi

Yunan takımı ise Türk oyuncuların hepsi birbirinden değerli burada arkadaş gibiyiz dedi. Rakibimiz olsa da içlerinden birisinin elenmesi bizi üzüyor dedi. Peki Survivor 14 mayıs günü kim elendi ? Adadan ayrılan isim kim oldu. Eleme sonucu kartlarını eline alan Acun Ilıcalı Survivor Türkiye Yunanistan 14 Mayıs elenen yarışmacı kim bizzat açıkladı.

Survivor 14 mayıs atakan elendi

Survivor hayallerine veda edecek ve adada son gece eşyalarını toplayıp gidecek yarışmacı Beyoğlu 39. noteri tarafından onaylanmış şekilde açıklandı. Türkiye’nin takip ettiği yarışma programında en az SMS desteği alan yarışmacı adaya veda etti. Atakan Bu akşamın veda eden ismi oldu. Survivor 14 Mayıs Atakan Elendi.

Atakan Veda Sahnesi

Atakan son sözlerinde sadece ailemi düşünerek yarıştım onlar için elimden geleni yaptım ama olmadı. Ailem benden umudunu kesmesin bir şekilde bu verdiğim üzgünlüğü telafi edeceğim dedi. Survivor’da birinci olacağıma inanıyordum ancak buraya kadarmış dedi. Acun da Atakan’a teselli konuşmasını yaparak yarışmacıyı adadan veda etti. Atakan’a hayatında başarılar diliyoruz. Diğer Survivor yarışmacıları gibi kazandığı ün ile hayatına devam edeceğini unutmasın. Siz de yarışmacıya mesajlarınızı sitemiz üzerinden göndermek için yorum yazın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019