Survivor 15 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödül Ne

Türkiye Yunanistan Survivor 15 mayıs ödül oyunu kim kazandı gecenin özeti olan bitenleri ve ödül ne ? Dün gece elenen Atakan’ın ardından adada kim ne dedi arkasından ne yorumlar yapıldı 15 mayıs Survivor kim kazandı ?

Survivor 15 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Ödül Ne

Tüm gün hüzün yaşayan oyuncular Atakan’ı seveni sevmeyeni hepsi üzüldü. Sarılışını tüm oyuncular içten buldu. Gerçek sıcaklığını son günü hissetmenin hüznünü yaşadılar. Yunanlı yarışmacı ise Atakan’a sarılıp seni çok seviyorum dedi. Türk Yunan kardeşliği bir kez daha işlendi. Gecenin konusu ise 15 mayıs kazananı hata kaldırmayan ödül oyunu.

Survivor 15 mayıs ödül ne

Parkurda yarışılacak 15 mayıs ödül oyunu elemeye etki etmiyor. Kazanan takıma motivasyon sağlayacak ödül Acun’un programı olunca sıradan olmuyor. Ya ünlü bir isim geliyor ya çok güzel bir yemek oluyor ya tatil oluyor ya disko bar gezmeleri ya da en önemlisi aileler ile alakalı bir şeyler olabiliyor. Survivor 15 mayıs ödülü ne ?

Katarina sevincini Atakan diye bağırarak kutlaması ise geceye damgasını vuracak hareket oldu. Türk ve Yunanlılar arasında takım oyunu oynandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019