Survivor 16 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödül Ne

Türkiye Yunanistan arasında oynanan 16 mayıs ödül oyunu kim kazandı ? Survivor 16 mayıs ödülü ne oldu merak edilirken 71. bölüm itibari ile finale bir adım daha yaklaşıldı. Bu gecenin üzücü olayı sakatlanma oldu. Ciddi bir şey mi haberimizin devamında. Survivor 71. bölüm kim kazandı buyurun.

Survivor 16 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödül Ne

Zorlu parkurlarda ciddi sakatlanmalar yaşayabiliyoruz. Survivor 16 mayıs ödül oyununda bayanlar yarışırken Türk takımında bir sakatlık meydana geldi. Zilin çalması ile Katarina durduruldu ve sağlık ekipleri sahaya indi. Havuzdan atlayıp çıkmak yerine riskli bir hareket olan tamamını atlayarak geçmek yarışmacılara büyük avantaj sağlıyor. Survivor 16 mayıs kim sakatlandı merak edenler için konumuzun sonunda videoyu detayları ile yayınladık ancak yarışmacının ciddi problemi olmadığını söyleyebiliriz.

Survivor 16 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı

Heyecanın finale doğru devam ettiği Survivor 16 Mayıs ödül oyunu kim kazandı merak edilen soru. Çekimlerin gündüz saatlerinde Dominik’te gerçekleştiği yarışmadan bizlere ulaşan bilgileri sizlerle paylaşalım. Türk takımından ayrılan Atakan’dan sonra kavgaların bitmesini en azından azalmasını beklerken ortam daha çok gerildi. Türk tarafındaki oyuncular arasındaki gerginlik yarışmaya da yansıyınca Türk takımı psikolojik olarak geride başladı.

Survivor 16 Mayıs Yunan Takımı

Survivor 16 mayıs Yunan takımı içerisindeki Afroditi üzerindeki baskı devam ediyor. Son 22 oyundur kazandığın oyun yok diyen takım arkadaşları bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybederler ise potaya koyacakları ismi takımca belirlemiş oldu ve bunu açıkça söylediler. Bu durumda Afroditi’nin 16 mayıs akşamı oyun kaybetmesine neden oldu. Kızlar da Türkler iyi giderken Yunan takımı erkeklerin çabası ile geçen hafta eleme adayı vermeden geçmişti. Sosyal medyada ise Atakan elendi Survivor bitti söylentileri büyüyerek devam ediyor.

Survivor 71. Bölüm Özeti

Survivor 16 mayıs ödülü ne ? Muhteşem sunum içerisindeki yemek bugünün ödülü olarak belirlendi. Aynı zamanda 16 mayıs özetini de verdiğimiz Survivor 71 bölüm fragmanını da yayınladık.  Bizlere adadan gelen tüyolar Survivor 16 mayıs kim kazandı sorusuna yanıt Yunan takımı dedi. Gelişmelerden ve güncel haberlerden dizihaberi.tv ailesi olarak yayınlarımıza devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019