Survivor 18 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Eleme Adayı Kim Oldu

Finale doğru yaklaşırken 2019 Türkiye Yunanistan arasında siyah takım mı beyaz takım mı? Nefes kesen bir mücadele sonucu Survivor 18 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı kaybeden takımda kim eleme adayı oldu ? Hikmet Elendi mi? Survivor Hikmet Veda…

Survivor 18 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı Eleme Adayı Kim Oldu

Acun Ilıcalı’nın da her zaman dediği gibi tüm oyunlar yalan dokunulmazlık oyunu gerçek. 2019 Survivor 18 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Adadan gelen yorumlar ve konseydeki oylama hakkındaki çarpıcı anlar. Türk yarışmacılar tam 3 haftadır aç. Artık güç ve kuvetten düştüler. Karşı takım Yunan’da ise hem beslenmiş hem de elemeler ile içlerindeki pasif oyunculardan kurtulmuş çok sağlam bir takım bulunuyor. Özellikle kalan erkek yarışmacıları çok parkurda çok hızlılar. Kıyasıya mücadele Survivor 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı merak ediliyor.

Survivor 18 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı

Yunan adasından gelen ilk bilgiler ise kızlar içerisindeki anlaşmazlık. Bayanlarda Türk takımına karşı pasif kalan oyuncularda dokunulmazlık oyunu öncesinde motive ve hataların giderilmesi konuşmasını yaptı. Çok fazla planlı ve programlı ilerleyen Yunan takımı 18 mayıs 2019 Survivor dokunulmazlık oyunu sonucu için önem arz etmeye başladı. Kaybeden takım içerisinde dokunulmazlık sembolü oyunu oynanacak. 18 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Sembolü kim kazandı kimi seçti.

Survivor 18 Mayıs Eleme Adayı Kim

Takım içi oynanan dokunulmazlık sembolü oyunu kazanan takım belli oldu. Yunan takımı 18 mayıs dokunulmazlık oyunu galibi oldu. Sembolü alan takım derin bir oh çekerek adalarına giderken 18 mayıs Türk Takımı bireysel dokunulmazlık sembolü kim kaybetti ve konseyde yaşananlardan özetler.

Survivor 18 Mayıs Dokunulmazlık Sembolu Kim Kazandı

Survivor 18 mayıs eleme adayı kim oldu? Yarışma programında hareketli dakikalar devam ediyor. Geçen hafta Atakan eleme potasından az oy alarak halkın takdirine boyun eğmiş ve demokrasi ile adadan ayrılmıştır. Yarışma hakkında özel detaylar haberimizin devamında. Ayrıca Yunanistan medyasından aldığımız özel videoyu da haberimizin sonuna ekledik. Yunan takımı Survivor 18 mayıs gecesini nasıl anlattı buyurun izleyelim Survivor 18 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı birlikte öğrenelim.

Hikmet geçirdiği sakatlık neticesi ile Survivor 19 mayıs bitmesine 1 ay kala sakatlık geçirdi. Geçirdiği sakatlık nedeni ile hastaneye kaldırılan Hikmet’in durumu ağır. 19 mayıs kim elendi konumuzu okuyun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019