Survivor 19 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı ? Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor adasında büyük sakatlık Türk takımını üzdü. Bu akşam adadan bir kişi daha ayrıldı Survivor 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim oldu ? Hikmet Elendi mi? Survivor 19 Mayıs özeti ve eleme sonucu konseyden gelen ilk bilgiler. Survivor 19 mayıs bireysel dokunulmazlık kim kazandı kimi seçti ?

Survivor 19 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı Eleme Adayı Kim Oldu

Her pazar günü oynanan Dokunulmazlık oyunu 19 mayıs sonuçları açıklandı. Türk takımında yaşanan ciddi sakatlık bizleri üzdü. Survivor Hikmet elendi mi? Adadan Hikmet mi ayrıldı bizlere ilk gelen haberler arasında yer alıyor. Survivor 19 mayıs özeti çekimlerin tamamlanması ardından bizlere ulaştı. Zorlu parkurlarda finale yaklaşılması ile yarışmacılar canını ortaya koyarak yarışıyor. Hikmet rakibi karşısında parkurda hata yaptı ve ayağını vurdu. Hemen sahaya inen doktorlar kırık olduğunu tespit etti. Acilen helikopter ile adadan hastaneye kaldırılan Hikmet’in durumunun ağır olduğu bildirildi.

Survivor Hikmet elendi mi

Yunan takımı başarılı bir oyun sergiledi. 19 mayıs akşamı Yunanlılar galibiyeti alarak Türk takımı bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Adada eleme adayı kim oldu. Survivor 19 mayıs eleme adayları merak ediliyordu. Sonuçların gelmesi ile Survivor 19 mayıs kim elendi ? Uzun süre hastanede yatacak olan Hikmet Survivor’a veda eden isim olarak gayri resmi kaynaklardan tarafımıza ulaştı. Survivor 19 mayıs kim elendi diye merak ederken Hikmet’in elenmesi takipçileri çok üzdü. Geçen hafta Atakan adaya veda etmişti şimdi Hikmet adadan ayrılıyor. Türk takımı son iki haftada büyük iki gücünü kaybetti. Yunan takımı daha çok zayıf halkalarını elerken Türk takımı bireysel düşünüyor ve gelecekte kendisine zor olacak rakiplerini eleme yolunda ilerliyor.

Survivor 19 mayıs bireysel dokunulmazlık kim kazandı

Survivor 19 mayıs özeti ve kim elendi adaya veda eden isim Hikmet mi? Özetçe bakar isek yaşadığımız sakatlık bizleri üzdü. Kemiğin ameliyat edilmesi ve yarışmaya az zaman kalması nedeni ile Hikmet 19 mayıs günü adadan ayrılan isim oldu. Sizce Survivor 19 mayıs günü kim elenmeliydi ? Hikmet’in durumu ne olacak gelen bilgileri size anlık olarak ileteceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019