Survivor 20 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödül Ne ?

Zorlu bir eleme haftasından sonra pazartesi 20 mayıs için yarışmacılar hazırlandı. Survivor 20 mayıs ödül oyunu kim kazandı siyah takım mı beyaz takım mı ödülün sahibi oldu ödül ne ? Survivor 2019 yarışmasının tüyoları.

Survivor 20 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Ödül Ne

Hikmet ayağının kırılması ile Survivor adasına veda eden isim olmuştu. Bu gün ise tüm oyuncular güzel bir ödül için yarıştılar. Ödülün ne olduğunu Acun gelene kadar bilmiyorlardı. Ancak emin oldukları tek şey Survivor 20 mayıs ödül oyunu çok güzel olacaktı. Sürprizin tüyoları önceden gelmişti. Siyah takım mı beyaz takım mı ödül oyununu kim kazandı ?

Survivor 20 mayıs ödül oyunu hangi takım kazandı

Sevinç çığlıkları bu sefer Türk takımından bekleniyor. 3 haftadır ödül kazanamayan Türk takımı artık murada ermesi gerekiyor. İyice azalan Türkleri Hikmet’te yalnız bıraktı.  Türk Yunan yarışmacıların karma siyah – beyaz olarak yarıştıkları yeni sistem çok heyecanlı olacak. Survivor 20 mayıs ödül oyunu kim kazandı ? Peki yarışmacılar arasında merak edilen Survivor 20 mayıs ödül ne ?  Yeni bir de kural açıklandı.

Survivor 2019 yeni kural !

Takımlar arasında elemelerde kız ve erkek oyuncu sayısındaki aritmetiksel fark ciddi önem taşıyordu. Gücü kırılan takımın tekrar mücadele edebilmesi çok zor oluyordu. Alınan bir yeni kural ile artık takımlar arası cinsler arasındaki fark ikiden fazla olmayacak. Elemelerde cinsler arasındaki sayısal orantı korunacak. Bir takımda 4 bayan var iken karşı takımda tek bayan olamayacak. Güç dengesi her zaman korunmuş olacak.

Survivor 20 mayıs kim kazandı

Survivor’da gıdasal olarak güçsüz kalan takım 4 haftadır ödül kazanamıyor bu akşam şeytanın bacağını kıracak mı? Survivor 20 mayıs ödül oyunu kim kazandı ne ödül verildi ? Survivor 20 mayıs ödül ve kazanan takımı birazdan açıklayacağız. Çekimlerin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Şuan için kulislerden gelen haberleri bekliyoruz. Çekimlerin tamamlanması ile Survivor 20 mayıs hangi takım kazandı bu sayfamız üzerinden ayrıntıları ile açıklayacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019