Survivor 2017 Ne Zaman Final Yapacak Büyük Ödül Ne?

Survivor 2017 programı Acun Ilıcalının sunuculuğu ile bu sezondan kendisinden söz ettirmeyi başardı. Survivor bu zamana kadar yayınlandığı her sezonda çok beğenildi. Bu sezonda yine çok beğenildi izlendi. Reyting durumunu aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Survivor 2017 sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı bu Survivor’ın en zevk aldığı Survivor olduğunu açıkladı. Bu sezon yarışmacıların çok iddaalı ve hırslı olduğunu böyle olunca da izlemesinin daha keyifli olduğunu söyledi. Survivor dan bu sezon Acun bile daha çok memnun olduğuna göre seyirci de çok memnundur ve bunu reytinglerden anlayabiliyoruz.

Survivor 2017 reyting durumuna bakalım;

Survivor 7 Mayıs Pazar 2. Sırada,

Survivor 6 Mayıs Cumartesi 2. Sırada,

Survivor 5 Mayıs Cuma 3. Sırada,

Survivor 4 Mayıs Perşembe 1. Sırada,

 

Seyircilerin ilgili ve bu desteği sayesinde her yıl daha büyük bir prodüksiyon hazırladıklarını söyleyen Acun Ilıcalı 500 kişilik bir ekiple çalıştıklarını söyledi. Survivor da bu sezon ki büyük ödül 500.000 tl. Bu ödül Survivor birincisine verilecek. Survivor büyük finali de Kıbrısta yapılıyor.

Eğer müsait olursa geçen sezonki gibi Nuhun Gemisi otelinde olabilir. Ve bildiğiniz gibi tüm elenen adaylarda orada final anında yarışmacı arkadaşlarının yanında oluyorlar. Final anı yaklaştıkça rekabet daha da hırslanıyor. Yarışmacılar bu zamana kadar durupta finale az kala elenmek istemiyorlar.

Survivor 2017 finali de 20 Haziran 2017 de gerçekleşecek.  Bu sene final erkene alındı çünkü Survivor hem erken başlamıştı hem de ramazan ayının da erken başlamasıyla birlikte final kararı da erken alınmış oldu. Survivor 2017 şampiyonu sizce kim olmalı? Yoruma desteklediğiniz isimleri yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.