Survivor 2018 1 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kimler

Survivor 2018 1 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kimler? Survivor 2018 programında pazar günleri dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Pazar akşamları dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımı ve All Star takımı canlarını dişlerine takarak yarışıyorlar. Yarışmayı kaybedenlerin cezası arkadaşlarından birisine veda etmek zorunda kalacaklar.

1 Nisan Pazar günü Survivor 2018 programında dokunulmazlık oynanacak. Dokunulmazlık oyununda hazırlanan parkur her alandan oluşuyor. Su parkurundan koşuya engellere hepsi var çünkü tüm yarışmacıları aynı şekilde zorlaması gerekiyor. Survivor 2018 1 Nisan programında dokunulmazlık parkuru gerçekten de zorlu alanlardan oluşuyor.

Yağmur, Birsen ve Nevin ada konseyinde elenmesi için adı çıkan isimler oldu. Desteklediğiniz ismin adını yazarak 1890’a mesaj gönderebilirsiniz.

Survivor 2018 pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunun ardından kaybeden takım tahminimize göre gönüllüler takımı. Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kaybedince gönüllüler arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının ada konseyinde bir kişi çıkarma hakkı oluyor. Bu çok büyük bir avantaj. Hem adı yazılmıyor hem de elemeye yarışmacı çıkarabiliyor.

Sonrasında haftanın en iyi performansını sergileyen yarışmacı da elemeye bir isim çıkarıyor. Böylelikle 3 isim elemeye çıkmış oluyor. Survivor 2018 programında 1 Nisan pazar akşamı elemeye çıkan 3 kişi arasında sms oylaması yapılıyor. Elenen isim de pazartesi akşamı açıklanacak. Survivor 2018 1 Nisan pazar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu hafta adadan elenen isim kim olacak?

Yağmur, Birsen ve Nevin ada konseyinde elenmesi için adı çıkan isimler oldu. Desteklediğiniz ismin adını yazarak 1890’a mesaj gönderebilirsiniz.

2 Nisan Survivor 2018 Kim Elendi Hangi Aday Veda Edecek İşte Tüyolar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018