Survivor 2018 10 Haziran Pazar Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Kazandı Elenme Adayları Kimler

Survivor 2018 10 Haziran Pazar Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Kazandı Elenme Adayları Kimler? 10 Haziran pazar akşamı Survivor adasında 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu ünlülerin kazanması gerekiyor. 5 kişi olan takım arkadaşlarında bir kişinin daha elenmesini istemiyorlar. Ancak cumartesi akşam istedikleri gibi olmadı olaylar.

10 Haziran Survivor 2018 de 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Cumartesi akşamı oynanan dokunulmaz oyununu kaybeden takım ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı yarışma da varını yoğunu ortaya koyarak kazanmaya çalışsa da bunu başaramadı. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı adalarına mesut şekilde giderken ünlüler bireysel dokunulmazlık oyunlarını oynadılar.

Cumartesi dokunulmazlık oyunun da Sema’nın havuzdan ve yüksekten atlama korkusu yüzünden parkuru terketmesi herkesten tepki topladı. Acun Ilıcalı bile bunun bir cezası olduğunu belirtti. Bu zamana kadar ki tüm parkur oyunlaırnda havuza giren ya da atlayan Sema neden şimdi nefessiz kalıyorum ölecek gibi oluyorum diyerek yarışmadı merak konusuydu.

Cumartesi bireyse l dokunulmazlığı Adem kazanırken ada konseyinde sürekli tartıştığı isim olan Turabi’nin adını söyledi. Seyirci ise Adem’in Turabi’yi söylemesini doğru karşılamadı. O kinini devam ettirerek Turabi dedi ancak oyundan kaçan Sema’nın adını söylemesi gerekti diyenler çoğunlukta. Siz ne düşünürsünüz yorumları aşağıya yazabilirsiniz.

Survivor 2018 10 Haziran pazar akşamında  oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise kazanan takım ünlüler olacaktır. Ünlüler takımı iki aday çıkardı cumartesi akşamı ama gönüllüler zayıf adaylar çıkarırsa muhtemelen elenen gönüllüler takımından olur. Ancak gönüllüler güçlü adaylar çıkarırsa elenen ünlüler takımından Mustafa Kemal oalcaktır. Yani ilk eleme adayları olmanın zorluğu var. Çünkü karşı taraf ona göre bir hamle yaparak sms desteği güçlü birini aday olarak çıkarırsa o elenmez karşı taraftaki sms ve hayran gücü zayıf olan kişi elenecektir. Yorum sizin. Biz Mustafa Kemal’in bu hafta eleneceği haberini aldık..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018