Survivor 2018 10 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı Rumen Takımının Karşısına Kimler Çıkacak?

Survivor 2018 10 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı Rumen Takımının Karşısına Kimler Çıkacak?…. Survivor da artık Romanya ile oyun oynamak adet haline gelecek anlaşılan. Acun Ilıcalı yine bir Rumen karşılaşması müjdesi verdi. Yarışmacılar da bu durumdan çok hoşnut oluyorlar. Çünkü kendi adlarına yarışmaktan çıkıp Türkiye adına rekabet ediyor ve kazanmak istiyorlar.

Survivor 2018 önceki akşamında yani 9 Mart 2018 cuma günü İpek bilgi yarışmasını kazandı. Gönüllüler takımından olan İpek 4 arkadaşını ödül yemeğine götürdü. İpek Birsen Nevin ve Yağmur yemek ödülünü kazandılar. İpek herkesi götürmek istediğini söyledi. Ama malesef böyle bir imkanı yoktu. O da bayan arkadaşlarını seçti ve birlikte ödül yemeğine gittiler.

10 Mart cumartesi akşamı Survivor‘da ödül oyununu oynanacak. Ödül oyunun da Acun yine yemek olarak tüm yarışmacıları heveslendirecek bir ödül seçmiş. Yarışmacılar ödül açılırken bile kendinden geçiyor çünkü hepsi aç! Survivor 2018 yarışmasında bu ödül oyunu diğerlerinden farklı. Bu ödül oyununda sadece yemek yemek yok. Bu sefer kazananlar ve en iyi performans gösterenler Romanya takımının karşısına geçecekler.

Biliyorsunuz ki Romanya Rumen takımı ile iki sefer karşılaşıldı. İlkinde Romanya sonrasında Türkiye kazandı. Bu üçüncü karşılaşma ve Türkler kazanmak istiyor bizlerde sonuna kadar destekliyoruz tabi ki. Survivor 2018 10 mart ödül oyununu hangi takım kazanacak? Rumen Takımı karşısına kimler çıkacak? Bilgileri sizlerle paylaşacağız. Konumuz güncellenmeye devam edecektir.

Survivor 10 Mart 2018 bölümünde Gönüllüler takımından Ramazan birden yere yığılıp kalıyor. Açlıktan bayılan Ramazan umuyoruz ki ödülü kazanırlar ve karnını doyurur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mart 2018