Survivor 2018 10 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 10- 11 Mayıs Birleşme Partisi Aleyna Tilki İbrahim Büyükak Video… Survivor 2018 programında perşembe günü birleşme partisi yapılıyor. Birleşme partisi çok eğlenceli bir şekilde geçiyor. Birleşme partisinin önemli misafirleri var. 10 Mayıs Perşembe Survivor 2018’de birleşme partisine Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak konuk olarak geldi.

Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak sosyal medyadan bu anları paylaştılar. Survivor 2018 de 10 Mayıs günü Aleyna Tilki önce herkesin önünde şarkı söyleyecek. Sonrasında ise İbrahim Büyükak ile birlikte yarışmacıların yarışacağı bir şarkı yarışmasında jürilik yapıyorlar.

Survivor 2018 programında en son yayınlanan ödül oyunu iletişim ödülüydü. Zorlu parkurda iki takımda canlarını dişlerine takarak yarıştı. Çünkü iletişim ödülü sonucunda ödül anneler gününü telefonda kutlamaktı. Bu iletişim ödülünü de kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler bu hafta yine tarih yazdılar.

Gönüllüler son haftayı hem arkadaşlarından birini elemeden hem de en önemli ödülü kazanarak mutlu şekilde geçirdiler. 8 kişi birleşme partisine katılan Gönüllüler takımı bir tarafta son hafta da hem iletişim ödülünü kaybeden hem de arkadaşlarından birini kaybeden bir takım var. Ünlüler takımı birleşme partisine 6 kişi katılıyor.

Birleşme partisinde iki takımda eğlenceli zamanlar geçiriyorlar. Tartışmalar kavgalar hepsi geride kalıyor. Artık iki takım aynı adada yaşamak zorunda. Bakalım bu şekilde yaşamak yeni kavgalar doğuracak mı? Neler olacak? İlerleyen bölümlerde sizlerle paylaşacağız. Birleşme partisi en güzel anları şarkıları bu konumuzda sizlerle olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018