Survivor 2018 11 Haziran Pazartesi Kim Elendi Merve, Turabi, Mustafa Kemal

Survivor 2018 11 Haziran Pazartesi Kim Elendi Merve, Turabi, Mustafa Kemal… 11 Haziran pazartesi günü Survivor 2018 de hem ödül oyunu oynanıyor hem de elenen isim açıklanıyor. Eleme adayları belli oldu. Cumartesi ve pazar akşamı dokunulmazlık oyunları kaybeden takımlardan eleme adayları çıkarıldı ve sms ile oy kullanılarak en az sms alan kişinin elenmesine karar verildi.

Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ada bireysel dokunulmazlık oynadı ve bireysel dokunulmazlığı Adem kazanmıştı. Adem elenmesi için Turabi’nin adını söyledi. Arkadaşları da elenmesi için Mustafa Kemal’in adını yazmışlardı. Ünlüler cumartesi oyun kaybetmenin intikamını pazar ki dokunulmazlık oyununda almayı düşünürken işler yine istedikleri gibi gitmedi.

Pazar oynanan dokunulmazlık oyununu da kazanan takım gönüllüler oldu. Hem 10-5 gibi büyük bir farkla. Gönüllüler takımı arkadaşlarından birinin elenmeyeceği mutluluğu ile adalarına dönerken ünlüler takımı ada konseyine giderek 3. eleme adayını belirlediler. Haftanın 3. eleme adayı Merve oldu. Merve Mustafa Kemal ve Turabi arasında oylama yapılarak en az smsi alan kişinin adadan gitmesine karar verilecek.

Pazartesi bir de ödül oyunu oynanıyor ki bu ödül oyununa herkes koşarak gitmek istiyor. Despacito şarkısıyla tanınan Luis Fonsi konserine gidilecek. Bu ödül oyunu kazan takım hangisi olacak? Gönüllüler takımı bir süredir yine ünlülere oyun vermeden ilerliyor. Bu oyunu da vermezler mi yoksa bu sefer ödül ünlülerin mi olur?

Acun Ilıcalı  bir şey daha açıkladı ada konseyinde. Bu hafta iki eleme olacağını söyleyen Acun Ilıcalı salı akşamı 2 dokunulmazlık oyunu oynanacağını söyledi. Kıbrıs finalini hızlandırmayı düşünüyor olabilir Acun Ilıcalı. Survivor 2018 finali gitgide yaklaşıyor demektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018