Survivor 2018 11 Mayıs Ailesini Getirme Ödülünü Kim Kazandı Sembolü Kim Aldı?

Survivor 2018 Ailesini Getirme Ödülünü Kim Kazandı Sembolü Kim Aldı? Survivor 2018 yarışmasında bugün ödül büyük. Sembol için yarışan yarışmacılar hem sembolü kazanmak hem de ailelerine Survivor adasına getirmek için yarışıyorlar.

Survivor 2018 de semboller çok önemli. Onları Kıbrıs’a götüren anahtarlar olacaklar. Bu yüzden de tüm yarışmacılar için her sembol oyunu çok önemli. Hem de bu sefer sembolü kazanmakla kalmayacaklar. Sembolü kazanan bir erkek ve kadın yarışmacının ailesi Survivor adasına getirilecek.

Acun Ilıcalı herkesin en çok kazanmak istediği oyun bu olacaktır dedi. Turabi ailemi getirmek için ölüm tehlikesi var bile deseler ben bu oyunu oynayıp kazanacağım dedi. Adem bu zamana kadar en çok sembolü kazanan yarışmacı bu sefer de kazanırsa ailesiyle olan hasretini gidermiş olacak. Ümit Karan, Hilmicem, Turabi ve Adem erkeklerden sembol için yarışacak yarışmacılar.

Kadınlardan ise Damla, Birsen Yağmur ve Merve sembol için yarışacak olan isimler. Bu isimlerden sadece Damla’nın bir sembolü var. Bu sembolü de kazanan Damla olursa eğer ailesini adada görecek. Bu anlar da seyirciler bile gözyaşlarını tutamayacaktır.  Survivor 2018 aile ödülünü kazanan kim olacak sizlerle paylaşacağız.

Sembol oyunu finaline Damla ve Yağmur kalırken erkeklerden de Hilmicem ve Adem kaldı.. Bu yarışmanın finali ne zaman olacak? Aileler adaya ne zaman gelecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 11 Mayıs Ailesini Getirme Ödülünü Kim Kazandı Sembolü Kim Aldı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018