Survivor 2018 11 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 11 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 cuma günkü bölümde yeni bir ödül oyunu oynanıyor. Bu hafta eleme olmayacağı için genelde ödül oyunları oynanıyor. Haftasonu da birleşme partisi yapılacak bu yüzden de genel olarak ödül dağıtılıyor.

Bu akşam Survivor da sembol oyunu oynandı. Sembol oyununda yarı final yapıldı. Finale kalan iki erkek iki kadın yarışmacı şu şekilde. Hilmicem ve Adem erkeklerden kadınlardan ise Yağmur ve Damla. Erkeklerden ve kadınlardan kazanan kişinin ailesi Survivor adasına konuk olarak gelecekler.

11 Mayıs cuma Survivor 2018 bölümünde oynanacak olan 2 ödül oyunundan birisini ünlüler kazanacak. Bu ada ödülü de olabilir başka bir ödül oyunu da. Ödül oyunları kıyasıya rekabet içerisinde geçiyor. Zorlu parkurların hazırlandığı Survivor 2018 de iki takımda kazanmak için çaba harcıyor.

Sakatlanmalar tartışmalar da bitmek bilmiyor. Turabi yine tartışmaları laf atmalarıyla parkura damgasını vuruyor. Semanın eli alçıda bu yüzden de yarışmalara katılsa bile kendini zorlayamıyor. Çoğu parkur ona uygun olmadığından yarışmalara bile katılmayabilir yakında.

Cuma oynanan ödül oyunlarının ardından haftasonu yapılacak olan birleşme partisinde Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak konuk oluyordu. Yarışmaların kendi aralarında yaptığı şarkı yarışmasında yarışacaklar. Ve jüri olarak Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak yorum yapıyorlar.

İbrahim Büyükak Survivor 2018 favori izleyicilerinden. Bu yüzden de onlara yorum yapacak. Acun Ilıcalı özellikle İbrahim Büyükak sizin hakkında bomba yorumları var. Sıkı bir Survivor izleyicisi dedi. Survivor 2018 11 Mayıs cuma bölümünde neler olacak? Fragmanı bilgileri de sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Survivor 2018 11 Mayıs cuma bölümünde oynanan iki ödül oyunu var. Parkurlar zorlu yarışmacılar daha iddaalı. Ödül Oyunlarını kazanan takım bir ödül oyunun da ünlüler olacaktır. Survivor 2018 yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018