Survivor 2018 12 Haziran Salı Dokunulmazlık Oyunlarını Kimler Kazandı?

Survivor 2018 12 Haziran Salı Dokunulmazlık Oyunlarını Kimler Kazandı? Survivor 2018 12 Haziran salı akşamı dokunulmazlık oyunları oynanacağını açıkladı Acun Ilıcalı Pazar akşamı olan ada konseyinde haftada iki eleme olacağını duyurdu. Acun Ilıcalı, ‘Yarın dokunulmazlık oyununu oynanacak. Sonrasnda bir dokunulmazlık daha olacak. Ve bu hafta iki eleme olacak’ dedi.

Pazar akşamı ödül oyununu kazanan adalarından ayrılarak Despacito şarkısıyla dünyayı sallayan Luis Fonsi konserine gittiler. Böyle eğlenceli bir gecenin ardından daha güçlü şekilde yeni yarışmaya hazırlanıyorlar. Diğer takım ise dokunulmazlığı kazanıp takım olarak eksilmemeyi planlıyor.

12 Haziran salı günü dokunulmazlık oyunlarının ardından kaybeden takım direk ada konseyine mi gidecek. Elenen perşembe akşamı m açıklanacak? Acun Ilıcalı finale haftalar kala değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu hafta iki elemenin olması yarışmacıları daha hırslandırırken finale eksilmeden gitmek isteyen bu yarışmaları kazanmak zorunda.

Survivor 2018 de önceki iki dokunulmazlık oyunlarını kazanan gönüllüler takımı olmuştu. Gönüllüler bu hafta elenme korkusu yaşamadan kurtuldu. Ama salı oynanan dokunulmazlık oyunlarında da aynı potansiyeli gösterecekler mi? Survivor’da Kıbrıs finallerine haftalar kala bir isim daha adaya veda edecek.

Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında ilk ada konseyinde ismi en fazla yazılan Mustafa ile bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem’in ismini söylediği Turabi eleme adayları olmuştu. Pazar akşamı ise konseyde Merve Aydın son eleme adayı olarak gösterilmişti. Son toplu sms oylamasına sonuçlarına göre, Turabi, Mustafa ve Merve Aydın arasında en az oyu alan yarışmacı olan Mustafa Kemal adaya veda eden isim olmuştu. Survivor 2018  bu hafta da elenen iki isim kim olacaktır? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 12 Haziran Salı Dokunulmazlık Oyunlarını Kimler Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018