Survivor 2018 12 Mart All Star Kim Elenecek Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?

Survivor 2018 12 Mart All Star Kim Elenecek Nihat Mı Damla Mı Murat Mı Elendi?… Survivor 2018 programında pazar akşamında dokunulmazlık oyununu kaybeden takım All Star oldu. Bu yüzden de eleme adayları ilk defa All Star’dan çıktı. Survivor da ilk kez bir arkadaşlarına veda edecek olan All Star takımı çok üzgün. İstemeseler de birinin adını vermek zorunda kaldılar. ELENEN YARIŞMACI NİHAT DOĞAN oldu..

Survivor 2018 ada konseyinde All Star takımı oylaması yapıldı. Oy sonuçlarına göre sandıktan en çok 4 Nihat 3 Sahra çıktı. Yani eleme potasına Nihat Doğan girdi. Nihat Doğan All Star takımında Nihat eleme adayı olarak çıktı. AdındanTurabi dokunulmazlığı kazandı ve bu yüzden bir eleme adayı çıkardı .Damla’nın adını söyledi. Sema’da bu haftanın performans birincisi seçildi. Onunda bir isim söyleme hakkı var. Sema da Murat’ın ismini verdi.

Acun Ilıcalı’nın ada konseyince söylediği sözler gerçekten çok haklıydı. Ya sizce? Nagehan’ı gönüllülere geçmekle suçlayan All Star takımına haksız oldukları yerleri söyledi. Nagehan’ı dışladınız o bunu düşünmekte çok haklı anlamında cümleler kullandı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Nagehan Gönüllülere geçer geçmez ilk dokunulmazlıklarını aldılar. Bundan sonra Gönüllülerin makus talihi kırılır mı dersiniz?

Survivor 2018 programında desteklediğiniz ismi büyük harfle yazıp 1890’a göndererek onu destekleyip Survivor’da devam etmesini sağlayabilirsiniz. Survivor  2018 12 Mart pazartesi günü All Star da elenecek ismi de sizlerle paylaşacağız. Survivor 2018 elenmesini istediğiniz ismi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

ELENEN YARIŞMACI NİHAT DOĞAN oldu..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Damla gitmesi çünki cok başarli oýunc.

  2. murat yada. nihaat elensin

  3. Nagihan çok haklı gönüllülere geçmekle dışladılar nagihanı acun ılıcalı çok doğru sözler söyledi tşk ler acun ılıcalıya

  4. Nihat Doğan gitsin.

    1. Nihat Doğan popüler olduğu için bence biraz daha bekletecekler onu elemeyecekler.

      1. Adamın popüler olmasının yanı sıra, çene kaslarıda baya kuvvetli..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.