Survivor 2018 12 Nisan Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 12 Nisan Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?… Survivor 2018 programında pazartesi günü elenen isim açıklandı. Cumartesi ve pazar akşamları dokunulmazlık oyunu oynandı. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım gönüllüler oldu. Gönüllüler kaybedince de eleme ile iki isim çıkardılar. Bireysel dokunulmazlığı da kazanan Damla elenmesi için Yağmur’un adını verdi.

Oylama ile de Cumali ve Anıl’ın adı çıkmıştı. Böylece 3 isim oylamaya çıktı ve biri elenen isim oldu. En az sms oyu alan isim Survivor 2018 hayallerine veda etti. Survivor 2018 de elenen isimler pazartesi günü açıklanıyor. Ardından 2 gün Survivor 2018 yayınlanmıyor. Perşembe günü tekrar yayınlanmaya başlayan 10. haftasına giren Surivor 2018’de yeni bir ödül oyunu zamanı.

Ödül oyunu perşembe günü oynanıyor. Ödül genelde yemek oluyor çünkü adadaki tüm yarışmacıların en ihtiyaç duydukları ödül yemek oluyor. Yarışmacılardan All Star yeni ünlüler takımı nasılsa kazandıkları için artık her yarışmaya rahat gidiyorlar.

Gönüllüler takımı ise yeni oyunu kazanmak için kendilerini motive edip yeni yarışmaya hızlı başlayıp kazanmak istiyorlar. Gönüllüler bir iki oyun ardarda alsalar aslında belki de moralleri düzelir ve makus kaderlerini yenerler. Ama bu ne zaman olur merakla bekliyoruz. Acun Ilıcalı en son takım olarak eşitsiniz ama takım ruhu yok biraz zamana ihtiyacınız var bence dedi.

Damla da Survivor 2018 gönüllüler takımına geçtiğinden beri bu takıma kendini adapte edemedi. Damla oyunları kaybediyor mu? Bunu bilerek mi yapıyor? Yoksa adaptasyon sorunu yaşadığı için mi oyun kaybediyor? Bu konu ile ilgili bilgiler için TIKLAYINIZ..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2018