Survivor 2018 13 Mayıs Adem Kılıç Şu Fıratın Suyu Akar Derindir Şarkısı Video

Survivor 2018 13 Mayıs Adem Kılıç Şu Fıratın Suyu Akar Derindir Şarkısı Video.. Survivor 2018 13 Mayıs pazar akşamında birleşme partisi konukları Survivor adasını geliyor. Acun sırasıyla konuklarını çağırıyor. İbrahim Büyükak Survivor adasına adım atar atmaz ‘ Balayını bedavaya getirdiğimi düşünenler var kesinlikle yalan durumum iyi.’ diyerek yarışmacıları güldürüyor. Çünkü İbrahim daha geçen hafta evlendi ve ardından eşi ile Dominik’e geldi.

Diğer konuk ise Aleyna Tilki. Aleyna kendi şarkılarını seslendiriyor Survivor’da. Sen olsan bari şarkısı ile yarışmacılar keyifli dakikalar geçiriyorlar. Sonrasında ise şarkıcıların karaoke show’u başlıyor. Jüri koltuğunda ise İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki var. Aleyna’nın tüm şarkı söyleyenleri beğenmesi komik anlara sahne oluyor. İbrahim Büyükak’ta sürekli espiler yaparak yarışmacılara keyifli anlar yaşatıyorlar.

13 Mayıs Survivor 2018 birleşme partisinde yarışmacılar şarkı söylüyor. Bir çoğunun sesi güzel sayılmaz. Sonuçta onlar şarkıcı ve bu konuda iddaalı olan insanlar değiller. Ancak Adem Kılıçcı’nın söylediği türküler gerçekten çok beğeniliyor. Geçen sene de güzel bir performans gösteren Adem Kılıçcı bu sefer de hüzünlü bir türkü söylüyor.

Önceki yıl ki şarkı yarışmasında da Ağrı Dağın Eteğinde şarkısını söylüyor. Adem Kılıçcı Şu Fıratın Suyu Akar Derindir şarkısını söylüyor. Şu Fıratın Suyu Akar Derindir şarkısı sözleri aşağıda sizlerle…
Şu Fırat’ın suyu akar serindir oy oy
Ölem ölem derdo ölem – akar serindir – oy oy oy oy
Yarimi götürdü anam kanlı zalimdir
Ölem ölem kanlı zalimdir nasıl gülem oy oy oy
Daha gün görmemiş taze gelindir oy oy
Ölem ölem – derdo ölem taze gelindir oy oy oy oy

Söyletmeyin beni anam yaram derindir ölem ölem
Yaram derindir nasıl gülem oy oy oy

Kömürhan Köprüsü Harput’a bakar oy oy
Ölem ölem derdo ölem, Harput’a bakar oy oy oy o
Kör olası zalım Fırat ocaklar yıkar
Ölem ölem, ocaklar yıkar nasıl gülem oy oy oy oy
Ahbaplarım gelmiş ağıtlar yakar oy oy
Ölem ölem derdo ölem, ağıtlar yakar oy oy oy oy

Söyletmeyin beni yaram derindir ölem ölem
Yaram derindir nasıl gülem oy oy oy oy..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018