Survivor 2018 14-15 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler?

Survivor 2018 14 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler? Survivor 2018 yarışmasında ödül oyunları perşembe cuma oynanıyor. Cumartesi ve pazar günlerinde arada ödül oyunu oynansa da önemli olan dokunulmazlık oyunları. Survivor 2018 de eleme sistemi artık değişti.

Survivor 2018 eleme sisteminde artık hem cumartesi hem de pazar dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Cumartesi dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan iki eleme adayı çıkıyor. Eleme adaylarından birisi oylama ile belirlenirken diğeri de bireysel dokunulmazlığı kazanan isimden çıkıyor.

Survivor 14-15 Nisan cumartesi pazar dokunulmazlık oyununda pazar günü de ikinci dokunulmazlık oynanıyor. 2. dokunulmazlık oyununda kaybeden takım eğer aynı takım olursa bir aday daha çıkarıyor ve 3 eleme adayı oluyor. Kaybeden takım diğer takım olursa da iki eleme adayı çıkarıyorlar. Böylece 4 eleme adayı çıkmış oluyor. Survivor 2018 yarışmasında artık sistem tamamen değişti.

Takımların değişmesinden sonra yine gönüllüler sürekli kaybediyordu ve seyirciler buna çok tepki veriyordu. Ama Acun Ilıcalı demişti takım gücü olarak bir farkınız yok ama takım ruhunuz eksik demişti. Biraz zamana ihtiyacınız var demişti ve perşembe günü haklı çıktı.  Perşembe günü oynanan iletişim ödülü oyununu kazanan takım 10-4 gibi mükemmel bir skorla yendiler.

Survivor 2018 14-15 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler? konusu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.  Gönüllüler takımı kazanmaya başlayarak dokunulmazlık oyununa kazanacak mı? Yoksa ünlüler her zaman ki gibi kazanıp gönüllüleri elemeye devam edecekler mi?

1. ve 2. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler oluyor. 3 aday çıktı . Damla Hakan ve Cumali. 3 üç kişiden kim elenir sizce?

YORUMLAR

  1. Bu gönüllüler neden bu kadar beceriksiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.