Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kimin? 15 Haziran Cuma Fragmanı

Survivor 2018 14 Haziran Ödül Oyunu Kimin? 15 Haziran Cuma Fragmanı… Survivor 2018 programında perşembe akşamı yeni hafta başlıyor. Yeni hafta ödülle başlıyor. Her hafta Survivor 2018 perşembe cuma cumartesi pazar pazartesi salı günü yayınlanıyordu. Çarşamba günü yayınlanmıyordu ancak bu hafta Survivor 2018 çarşamba günü de yayınlandı hem de ada konseyiyle.

Salı günü ve çarşamba günü dokunulmazlık oyunları oynandı. Dokunulmazlık oyunlarında eleme adayları Hakan, Merve ve Sema olmuştu. Eleme adaylarının hepsi de sms gücü fazla olan insanlar ve elenen kim olacak gerçekten merak konusu olmuştu. Herkes karşı takımdan birinin veda edeceğini düşünürken elenen isim Merve olmuştu.

Acun Ilıcalı ada konseyinde elenen ismi açıklayınca Merve de çok şaşırdı. Sema’nın yaptığı açıklama şöyleydi hepimiz şaşırdık çünkü Hakan’ın elenmesini bekliyorduk dedi. Merve de üzgün şekilde adadan ayrıldı. Merve’nin elenmesinin ardından ünlüler takımı gitgide azalıyor. Bundan sonra daha güçlü bir ünlüler takımı olacak mı? Zaten ünlüler takımının sayısı çok azaldı. Gönüllüler de sayı azalarak devam edebilir. Survivor 2018 de ünlülerin sayısı azalınca Acun Ilıcalı artık Survivor bireysel olmuştur diyerek yarışmaların bireysel olduğunu ve herkesin kendi adına yarışacağını söyledi.

Perşembe oynanan ödül oyununun ödülü ise muhteşem. Acun Ilıcalı Survivor 2018 programında ödül oyunu başında Acun Ilıcalı kazanan takımı alıyoruz New York’a götürüyoruz. dediği andan itibaren herkes şok yaşadı. Mutluluktan yerinde duramayan takım için yarış zamanı. İki takımda bu ödülü kazanmak istiyor. Survivor 2018 de New York ödülünü hangi takım kazandı? Hangi takım bu ödülün keyfini çıkarırken diğer takım adasında kişisel eleştirilerini yaptılar?

Survivor 2018 14 Haziran perşembe ödül oyununu hangi takım kazandı? 15 Haziran Survivor 2018 fragmanı da sizlerle konumuzda paylaşılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018