Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?.. Survivor 2018 programı bildiğimiz üzere salı ve çarşamba günleri yayınlanmıyor. Perşembe günü yeni bölümü yayınlanacak olan programı 4 tane yeni yarışmacı dahil oldu. İki tanesi All Star diğer ikisi gönüllüler takımına geldi. Bu yeni gelen yarışmacılar Survivor 2018 programına bir artı katacak mı?

Survivor 2018 15 Mart Perşembe akşamı ödül oyunu oynanacak. Yeni gelen 4 yarışmacı ilk defa burada parkura çıkacak. Nagihan’ın gönüllüler takımına geçmesinin ardından gönüllüler ilk dokunulmazlık oyununu kazanmıştı. Yeni katılan iki gönüllü yarışmacı gönüllüler takımının ödül oyununu kazanmasını sağlayacak mı? Gönüllüler takımına gelen Batuhan ve Mustafa Kemal görünüş itibariyle bile çok güçlü yarışmacılar. Batuhan Buğra Kimdir TIKLA..  Mustafa Kemal kim kimdir bilgilerini merak ederseniz tıklayabilirsiniz.

Survivor 2018 All Star takımına gelen iki yeni yarışmacı daha önce de Survivor’a katılmıştı. Tıpkı diğer All Star yarışmacıları gibi. Biri Elif Şadoğlu. Elif Şadoğlu kimdir bilgilerini görmek için tıklayınız. Diğer katılan yarışmacı olan Yiğit Dikmen daha önce Survivor’a katılmış ve başarılı bir performans sergilemiştir. Yiğit Dikmen kimdir bilgilerini görmek için tıklayınız.

Gelelim Survivor 2018’de Nagihan’ın gönüllülere katılma olayını. All Star takımı bunu ne kadar önemsemiyor gibi görünse de her fırsatta Nagihan’ın arkasından konuşuyor. Nagihan Sizce gönüllüler takımına geçmekle doğru bir karar verdi mi? yoksa bu kararına yakında pişman olur mu dersiniz?

Survivor 2018 15 Martta ödül oyununda Nagihan’ın Sema’ya omuz atması da büyük olay oldu. Kavgalar sözler yine hava da uçuştu. Bu çatışma daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

Perşembe akşamı Survivor 2018 de ödül oyunu oynanacak. Bu Ödül oyununu bizim tahminimize göre gönüllüler takımı kazanacak. Yeni yarışmacılar kendini kanıtlamak için canla başla mücadele etti ve bu ödül oyununu takımına kazandırdı. Survivor 2018 ile ilgili Tüm bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Sizler için yeni ve güncel konular açmaya devam ediyoruz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? (2 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.Survivor 2018de 15 martaki odul oyununu Hangi Takim Kazandi

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2018