Survivor 2018 16 Mart Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Sembolü Kim Kazandı?

Survivor 2018 16 Mart Ödül Oyunu Hangi Takım ve Sembol Oyununu Kimler Kazandı?... Survivor 2018 programı haftanın 5 günü bomba gibi devam ediyor. Haftanın 5 günü yayınlanmasına rağmen bıkmadan kendini izlettiren ve her bölüm de aynı bir heyecan yaşatan program Survivor 2018 de cuma akşamı da sembol oyunu heyecanı yaşanıyor.

16 Mart cuma akşamı Survivor da sembol oyunu oynanıyor. Sembol oyunun da kazanan takım ödülü de kazanırken aynı zaman da bireysel olarak en iyi performansı gösterenler de haftanın sembol ödülünü kazanmış oluyorlar. Sembol kazanan yarışmacılar da eleme zamanı takımlarından bir kişiyi eleme adayı gösterme hakkı var. Bu da tek başına çok büyük bir ayrıcalık Survivor için.

Survvior da iletişim ödülü var bu hafta da. Tüm yarışmacılar ailelerini özledi. Hayranlarından gelen mesajları görmek istiyor. Bunlar için de bu yarışı kazanıp ödülü almaları gerekiyor.

Cuma günleri yayınlanan sembol oyununda yarışmacılar tüm güçlerini sergiliyorlar. Survivor 2018 de her oyun çok önemli. Survivor 2018 e yeni katılan Elif, Yiğit Mustafa Kemal ve Buğra‘da çok başarılı bir şekilde yarışlara başladılar. Yarışmacılar ilk oynadıkları ödül oyunlarına kazanarak başladılar.

16 Mart cuma Survivor 2018 programında ödül oyunu kazanan takım ödülünü kutlayıp keyfini çıkarırken diğer takım yine mutsuz şekilde adasına dönüyor. 16 Mart Survivor da kazanan takımı sizlerle paylaşacağız. Geçen hafta ödül oyunu All Star kazanmıştı. Bireysel sembolü de kazanan Turabi ve Damla Can olmuştu geçen hafta. Bu haftanın kazananlarını da sizlerle konumuzda paylaşacağız. Konumuzu güncelleyeceğiz.

Survivor 2018 16 Mart cumartesi günü Yağmur Banda sembol oyununu kazanan isim oldu. Erkeklerden Sembol oyununu Adem Kılıçcı kazandı.  Sembol oyununu kazanan isimler Survivor da bu hafta ayrıcalıklı sayılıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018