Survivor 2018 16 Nisan Pazartesi Fragmanı Kim Elendi?

Survivor 2018 16 Nisan Pazartesi Fragmanı Kim Elendi? Survivor 2018 yarışmasında Alp Kırşan ödül oyununu sunarken Acun Ilıcalı da dokunulmazlık oyununu sundu. Ödül oyunu motivasyon için çok önemlidir. Ödüller her hafta değişiklik gösterirken İletişim ödülü ve baraka ödülü sabit.

Ünlüler ve gönüllülerin yarıştığı ödül oyunu kıyasıya rekabet içerisinde geçti. Ödül oyununda canla başla mücadele eden ünlüler ve gönüllüler takımından yarışmayı kazanan hangi takım oldu. Ödül oyunu sırasında bazen aksaklıklar da oluyor. Ufak kazalar olup yarışmacılar yaralanıyor. Yaralı yarışmacılara doktor anında müdahale ediyor. Önemli bir durum olduğunda anında hastaneye götürülüyorlar.

Survivor 2018 16 Nisan eleme potasindaki isimler Cumali, Hakan ve Damla. SIZCE BU ÜÇLÜDEN KIM ELENIR. CUMALI ADAYA VEDA EDEN ISIM BIZIM ALDIĞIMIZ TUYOLARA GORE.

Ödül oyununda da kazanan takım yine ünlüler takımı oldu. Ünlüler ödüllerinin keyfini çıkarırken gönüllüler yine mutsuz bir şekilde adaya döndü. Gönüllüler ada da ödülü de kaybetmiş olmanın siniri ile birbirlerini eleştirdiler gerek tartıştılar gerek sustular. Bundan sonra diğer oyunlara adapte olmaya karar verdiler her zamanki gibi.

 

Ödül oyununu kaybeden gönüllüler takımının yapmadı gerek dokunulmazlık oyununu kazanmaktı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı Survivor 2018 dokunulmazlık oyunu için kozlarını paylaştı. Yarışmacıların elenme kaderii belirleyecek olan dokunulmazlık oyunu için iki takımda ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar. Ama yine Ünlüler takımı bu oyunda tüm başarısını gösterdi ve kazanan taraf Ünlüler oldu.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı iki eleme adayı çıkardılar. Yarışmacıların oyları ile adaya veda etme tehlikesi geçiren isim Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmicem ise Hakan’ın ismini verdi. Gönüller pazar akşamı oynanacak olan dokunulmazlık oyununu kaybederse bir eleme adayı daha çıkaracaklar. Yarışmacılar artık öfkelerini kontrol edemiyorlar. Sürekli arkadaşlarını elemek zorunda kalıyorlar. Sizce bu hafta adaya veda eden isim kim olabilir?

Sms oylaması sonucu elenen isim Cumali oldu. Cumali ayrilirken sunlari soyledi.Her güzel şeyin bir sonu vardır. Benim için Survivor gerçekten çok güzeldi. Sefasıyla cefasıyla… Buraya gelirken beni koşturan teyzeler bana sahip çıkan evlerden helallik istiyorum. Gerçekten çok emekleri geçti. Gerçekten çok iyi insanlar tanıdım. Yola çıktığımda melekler için yolculuğa çıktım buraya kadarmış. Senden, Alp abiden Hakan abiden de helallik istiyorum. Olsun, buraya kadarmış, yapacak bir şey yok.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.