Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?…Survivor 2018 17 Mart Cumartesi programında ödül oyunu oynanıyor. Bu ödül oyunu yarışmacıları için çok önemli. Çünkü pazar günü dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu ödül oyunu ile yarışmacılar hem ödülle enerji toplayacak hem de yeni oyun için motive olacaklardır. Bu yüzden yarışmacılar 17 Mart cumartesi yapılacak olan ödül oyununu kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Geçen hafta cumartesi yapılan ödül oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. Nagihan cumartesi günü gönüllüler takımına geçmişti. Nagihan’ın gönüllüler takımından hiç hoş karşılanmadı ve büyük tepki çekmişti. Ama Nagihan’ın gönüllüler takımına geçmesinde haklı sebepleri vardı. Allstar takımında kendisini yeterince şans verilmediğini eve hep Sahra’nın yedeği olarak kullanıldığını düşündüğünü ifade etti. Hatta Acun Ilıcalı bile Nagihan’ın bu isteğini haklı buldu ve onun gönülleri geçişini destekledi.

Gönüllüler takımı Nagihan ile daha güçlü oldu. Sürekli kaybeden ve güçsüz bir gönüllüler takımı vardı. Gönüllülere yeni katılan Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra’da takıma güç kazandırdı. Mustafa Kemal ve Batuhan Buğra oynadıkları ilk oyunda takımlarına puan kazandırdı.

17 Mart Cumartesi Survivor 2018 programında ödül oyunu oynanacak. Cumartesi yayınlanan programda sembolleri erkeklerden Adem Kılıçcı, kızlardan ise sembolü kazanan Yağmur Banda oldu. Survivor’da her oyun önemli ve gün geçtikçe rekabet kızışıyor. 17 Mart Cumartesi Survivor 2018 Ödül oyununu hangi takım kazandı? 17 Mart Cumartesi Survivor ödülü ne olacak? Survivor 2018 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bu hafta elenen kim olur?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018