Survivor 2018 18-19 Haziran Kim Elendi Ödül Oyununu Kimler Kazandı?

Survivor 2018 18-19 Haziran Kim Elendi Ödül Oyununu Kimler Kazandı? Survivor 2018 de artık adalar birleşti. Oyunlar bireysel oynanıyor. Oynanan oyunların sonucunda kazananlarda bireysel olurken artık eleme sistemi de değişti. Adaların birleşmesiyle bireysel hale gelen Survivor 2018 de dokunulmazlık oyunlarının kadınlar ve erkekler olarak ayrı ayrı yapılacağını söyledi.

Survivor 2018 de kadınlar ve erkeklerde dokunulmazlığı kazanan isimler eleme adaylarını belirleyecekler. Dokunulmazlığı kazanan bir erkek ve bir kadın birer isim söyleyerek eleme adayı belirlerken üçüncü eleme adayı da ada konseyinde yapılacak oylama ile belirlenecek. 3 eleme adayı olarak Survivor da.  Pazar akşamı yapılan oylama da en fazla adı çıkan isim  Turabi Çamkıran oldu. Diğer eleme adayları da bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan yarışmacılar tarafından söylendi.

Survivor 2018 de yarışmacılar dokunulmazlık oyununda bireysel olarak yarıştı. Kadınlar arasında oynanan dokunulmazlık oyununda sembolünü kazanan isim Nagehan Karadere oldu. Geçtiğimiz dokunulmazlığı da kadınlarda Nagehan kazanmıştı. Nagehan dokunulmazlığı kazanarak eleme adayları belirleme hakkı kazandı.

Erkekler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan isim Adem Kılıççı kazandı. Adem de elenmesi için Murat’ın adını söyledi. Böylelikle adada 3 eleme adayı Sema, Turabi ve Murat olarak belirlendi.  Survivor 2018 18 haziran pazartesi eleme sonuçları açıklanıyor. Eleme adaylarından bu hafta elenen isim SEMA oluyor.  SEMA Kıbrıs finalini göremeden Survivor 2018’e ve şampiyonluk hayallerine veda etti.

Survivor 2018 de Turabi de Survivor 2018 18-19 Haziran pazartesi salı günü de ödül oyunları da oynanıyor. Ödül oyunlarında yarışmacılar karınlarını doyururken motive de oluyorlar. Survivor 2018 18 19 haziran fragmanı bilgileri de sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2018