Survivor 2018 18 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı Kimler Eleme Potasına Girdi

Survivor 2018 18 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyunu Kimler Eleme Potasına Girdi? Survivor 18 Mart pazar günü olacakları sizlerle paylaşıyoruz.  Survivor 2018 programında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçecek .Bu hafta iki takımda çok başarılı. Takımlar genel oalrak yarışması 2 sayı ile kazanıyor ya da kaybediyor. 10-8 biten yarışmalar son dakikaya kadar enerjiyi düşürmüyor ve seyirci de merakla sonucu bekliyor.

Survivor 2018 18 Mart pazar dokunulmazlık oyununda kaybeden takım ada konseyine mutsuz gidiyor. Oyunu kaybeden takım oy kullanarak bir kişiyi eleme adayı olarak çıkarıyor. Eleme adayı sadece bir kişi olmuyor bir de bireysel dokunulmazlık kazanan kişi de bir eleme adayı çıkarabiliyor. Sembolü alan kişi eleme adayı gösterecek. Eleme potasına giren yarışmacılar SMS oyları ile yarışacak. Eğer SMS oyunu alan yarışmacı Survivor’a veda edecek Survivor’da eleme konseyleri Pazartesi Akşamları oluyor Salı ve günleri yayınlanmayan program perşembe kaldığın yerden ödül oyunu ile devam edecek.

Survivor 2018 YARIŞMASI:  18 Mart Pazar akşamı dokunulmazlığı kazanan takım All Star oldu. Zaten tüyolarda vermiştik biz farklı alacaklar diye. 10-5 All Star kazandı..

18 Mart Survivor 2018 de dokunulmazlık oyununa damga vuran olay semaver Nagihan’ın laf atışmasıdır. Funda önceki oyunda suya girdiği an fenalaşmıştı. Sema da Funda yüzmeyi bildiğini söylemişti sadece kendini güvende hissetmediğinde yüzemediğini bize söylemişti dedi. Sonunda ya etraftan gelen oyna oynama gibi sözlerden ardından Funda muhatabım siz değilsiniz oynamayacağım dedi.

Sema ise takım arkadaşı olmasına rağmen Funda’ya Survivor’dan biri gidecekse bu yüzme bilmeyen birinin gitmesi gerekir dedi. 18 Mart Survivor’da oynanacak olan dokunulmazlık oyununu yarın kaybeden takım ada konseyini gidecek. Takım arkadaşlarından bir kişiyi elenme ihtimaline karşı  potoya sokmuş olacak.

Iki takımda kendi arkadaşlarından birinin elenmesine istemiyor. Bu yüzden de O dokunulmazlık oyunu iki takım için de çok önemli. Takımların yeni katılan yarışmacılar da kendini ispatlamak adına yarışmada Çok iddialılar oynadıkları oyunlarda da her zaman ilk galibiyetini aldılar.

Survivor 2018 YARIŞMASI:  18 Mart Pazar akşamı dokunulmazlığı kazanan takım All Star oldu. Zaten tüyolarda vermiştik biz farklı alacaklar diye. 10-5 All Star kazandı..

19 Mart Survivor 2018 Kim Elendi Kim Gidecek

https://www.youtube.com/watch?v=4OVsL9h_vF4

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.