Survivor 2018 18 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragmanı

Survivor 2018 18 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragmanı ve videosunu sizler için hazırladık burada. Artık finale doğru yaklaştıkça hem oyunlar hemde ödüller oldukça beğeni toplamaya başladı. Oldukça iyi reytingler alan Survivor da18 mayıs cuma günü Ödül oyunu oynanacak, bu ödülü kim kazanacak tüyolar almak isterseniz doğru yerdesiniz.

Survivor 2018 18 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı merak ediyorsanız sizlere birazdan yazacağımız bilgileri ve tüyoları sakın kaçırmayın. Özenle seçilmiş olan tüyolar sizlere oldukça güzel fikirler verecektir.

Adaların birleşmesi  yeni arkadaşlıkları ortaya çıkarırken tartışmaları da artırdı. Iki takim birarada yaşadığı için bazen sıkıntılar olabiliyor. Survivor 2018 programında 18 Mayıs cuma bölümünde oynanan ödül oyununun sonucu da çok merak ediliyor. Çünkü adaların birleşmesi takımlar arasındaki dengeyi bozabiliyor. Bu da oyunlara yansıyor.


Son oynanan parkurlarda yarışmacıların performansları göz doldurmaya başladı. Yeni parkurlar zorlayıcı ve güç gerektirici engellerle doluydu. Survivordaki tüm yarışmacılar artık çok iyi bir performans gösteriyorlar çünkü adayların hepsi birbirinden zorlu duruma geldi.. Yarışmacıların her biri performansının zirvesini gösteriyor diyebiliriz.. Yarışlara baktığımızda parkurlar genelde yarışmacılar tarafından aynı anda bitiriliyor ve sonucu atışlar belirliyor.. Survivor 2018 18 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazanan kim olacak izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018