Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi Ramazan mı Birsen mi Ipek mi

Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi Ramazan mı Birsen mi Ipek mi… Survivor 2018 yarışmasında pazar akşamları dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Oynanan bu dokunulmazlık oyununun ardından kaybeden takım adadan bir arkadaşlarını elemek zorunda kalıyorlar. Bu hafta dokunulmazlık oyununu All star takımı kazandı.

Kazanan takım All star olunca ada konseyine gönüllüler gitti ve takım arkadaşlarından birinin adını yazdılar elenmesi için. Bu hafta arkadaşlarının oyu ile elemeye çıkan isim Ipek Yaşar oldu.

Ipek Yaşar yazılarak elemeye çıktı. Sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Ramazan Kalyoncu’nun adını verdi. Bu haftanın en iyi performansının sahibi olan Funda’da Birsen’in adını verdi. Böylece 3 isim elemeye çıkmış oldu.

Survivor 2018 programında 19 mart bölümünde elenen isim İpek Yaşar Oldu. İpek Yaşar oylama sonucu elenerek adaya veda etti. Sema’nın sürekli kendisini seçtiğinden şikayetçi olan İpek elenince bakalım bundan sonra Sema kimi seçecek?


Survivor 2018 programında 19 Mart pazartesi günü elenecek aday açıklanacak. Bu hafta adaya bir yeni yarışmacı dahil olacak. Yeni yarışması Ecemin yerine gelecek. Bu yarışmacı kimdir bilgileri icin Tıklayınız…

Survivor 2018 programı 19 Mart pazartesi elenen isim sizce kim olabilir. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Survivor 2018 programında 19 mart bölümünde elenen isim İpek Yaşar Oldu.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Bence Birsen yada ipek ama bence Birsen elenir ama durumlar değişebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.