Survivor 2018 19 Mayıs Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Potası

Survivor 2018 19 Mayıs Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Potası… Survivor 2018 de heyecan günden güne artarak devam ediyor. Finale doğru heyecan iyice artıyor. Artık yarışmacılar bireyselliğe doğru gidiyor ve takımlar arasında bile rekabet oluyor. Bütün ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunları önem taşıyor.

Survivor 2018 19 Mayıs cumartesi akşamında oynanacak olan dokunulmazlık oyunu çok önemli. Çünkü birleşmeden sonra yapılacak ilk dokunulmazlık oyunu. Birleşmenin eleme de bir etkisi olacak mı? Adaların birleşmesi takımlar arasında tartışmaları ortaya çıkarırken elemede isim yazmayı etkileyecek mi bu ada konseyinde belli olacak her şey.

Önceki gün yani cuma akşamı yayınlanan ödül oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Survivor 2018 19 mayıs cumartesi günü dokunulmazlık oyununu kazanan da aynı takım yani gönüllüler mi olacak? Survivor 2018 19 Mayıs cumartesi bireysel dokunulmazlığı kazanan isim gönüllüler takımı kaybedince gönüllüler arasında oynandı. Hilmicem de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. 

Ada konseyinde adı yazilan isim Yağmur olurken Hilmicem  Birsen’in adıni verdi. Böylece iki eleme adayı belirlenmis oldu.

Son zamanlarda Survivor 2018 de Turabi’nin sorunu davranışları bitti şimdi de Mustafa Kemal başladı. Oyun alanında Nagehan oyunu bitirip yerine geçerken Mustafa Kemal’in ona laf atması üzerine o da yanıt verdi. Bu tarışma söz kavgasına dönüştü. Nagehanın Mustafa Kemal’in üstüne yürümesine Ümit Karan’ın gülmesi ise Nagehan’ın tepkisini çekti. Burada palyaço oynamıyor diyerek ona da tepkisini belli etti. Turabi ise bu aralar erdemli davranışlar göstermeye başlıyor. Nagehan’dan takımı adına özür dilemesi güzel bir davranıştı.

Turabi sonrasında Mustafa Kemal’e haksızlığını anlatırken de ufak bir tartışma yaşadılar. Survivor 2018 de finale yaklaşırken daha çok kavgalar çıkıyor. Umarız büyükleri ile karşılaşılmaz. Survivor 2018 de 19 Mayıs dokunulmazlık oyunu hakkındaki detayları da sizlerle paylaşıyoruz. Survivor 2018 19 mayıs cumartesi eleme potasındaki isimleri açıkladık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018