Survivor 2018 19 Nisan Fragmanı İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2018 19 Nisan Fragmanı İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 programında geçen hafta Nagehandan bir istek gelmişti. Cumali’nin ünlüler takımına geçmesini istemişti. Nagehan kendi takımlarında ki güçsüz sayılan bir karakterin ünlülere geçmesini istedi. Sizce bu konuda haklı mı? Ama Cumali ünlülere geçemedi. Bunun açıklaması da Alp Kırşan’dan geldi.

Alp Kırşan Cumali’yi ünlüler takımına geçirmediklerini açıkladı. Survivor 2018 yarışmasında iki dokunulmazlık oyununuda kaybeden takım yine şaşırmayacağınız gibi Gönüllüler oluyor. İlk ada konseyinde Cumali oy çokluğu ile ilk eleme adayı oluyor. Hilmicem bireysel dokunulmazlığı kazandığı için adadan bir kızın gitmesini istemediğini söyledi ve gitme adayı olarak Hakan’ı çıkardı.

2. konseyde de eleme adayı olarak oy çokluğu ile Damla seçildi. Damla, Hakan ve Cumali bu haftanın eleme adayları oluyor. Survivor 2018’de eleme adayları açıklandı ve pazartesi günü de elenen isim açıklandı. Pazar akşamı belirlenen adaylardan kimlerin elendiği pazartesi akşamı açıklandı. Pazartesi elemenin ardından yarışmaya iki gün ara veriliyor.

Perşembe akşamı yayınlanacak olan Survivor da iletişim ödülü için yarışıyor yarışmacılar. Bu iletişim ödülünü kazananda genel olarak ünlüler takımı oluyor. Ünlüler de iletişim ödülünü kazanarak aileleriyle sevenleriyle hasret gideriyorlar. Yine bir moralle diğer ödül oyununa doğru gidiyorlar.

Survivor 2018 yarışmasında yeni bölüm 19 nisan perşembe akşamı yayınlanacak. Perşembe gün ki bölümde yemek ödül oyunu ve iletişim ödülü oyunu oynanıyor. Bu yarışmaları kazanan takım sizce kim olur? Yorumlarınızı tahminlerini yazabilirsiniz.

Survivor 2018 de elenen isim Cumali oldu.

YORUMLAR

  1. gönüllüler kazansın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.