Survivor 2018 2 Haziran Turabinin Ada Konseyinde Akıl Sayı Oyunu Video

Survivor 2018 2 Haziran Turabinin Ada Konseyinde Sayı Oyunu Video… 2 Haziran Survivor 2018 ada konseyinde Turabi yine yaptı yapacağını… Mustafa Kemal dokunulmazlığı aldığı için onun adı yazılamadı. Bu yüzden de Turabi kendi adının yazıldığını söyledi. Mustafa Kemal ada konseyinde ikinci eleme adayını açıkladı.

Turabi ada konseyinde isim yazarken bir oyun oynadı. Tüm arkadaşlarının adını yazarak numaralandırıldı. Numaraları katladı ve sırasıyla sayılarda atla diyerek seyirciden tahminde bulunmasını istedi. Ve bu akıl oyunu gerçekten çok etkileyiciydi. Aklımıza tuttuğumuz sayıyı sadece sayılar üzerinde atla diyerek buldu.

Seyirci nereye atlarsa atlasın 2 de durdu ve eleme adayını 2 numaralı sayıyı kutuya attı. O kutuda da Ümit Karan’ın ismi vardı. Bu yüzden de elenecek ismi ben seçmedim sen seçtin diyerek seyirciye son sözü söyledi. Turabi’nin bu konseyde yaptığı hareket gerçekten etkileyiciydi.

Siz bu konuda ne düşü-nüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Sizce Turabi Survivor 2018’den elenmeli mi? Yoksa finale gitmeli mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2018