Survivor 2018 2 Nisan Gönüllülerden Kim Elendi Yağmur mu Birsen mi Nevin mi?

Survivor 2018 2 Nisan Gönüllülerden Kim Elendi Yağmur mu Birsen mi Nevin mi? Survivor 2018 programında gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti. Gönüllüler takımı kaybedince ada konseyine giden isim yine Gönüllüler oldu. Acun Ilıcalı Batuhan’ın da sağlık koşullarının elverişsiz olması nedeniyle Survivor 2018’den elendiğini açıkladı.

Batuhan gitti Gönüllüler takımı bu hafta 1 kişiye daha eleme ile veda ederken Batuhanla birlikte takımdan ayrılan sayısı 2 ye geçti. Gönüllüler takımı ada konseyinde kendi eleme telaşlarını yaşarken Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile All Star’ı ağlattı. Acun Ilıcalı takımlar arasında güç dengesizliği olduğu gerekçesiyle All Star’ı ikiye böleceğini ve gönüllülerin de bu takımlara dağılacağını belirtti.

2 Nisan Pazartesi günü Survivordan elenen NEVİN oldu..

Gönüllüler takımı ada konseyince oylama ile adı çıkan isim Nevin oldu.Nevinden başka Bireysel dokunulmazlığı kazanan Cumali’de  Birsen’in adını verdi elenmesi için. Cumali neden Birsen’in adını verdi? Birsen elenmezse bunu sebebini soracaktır muhakak. Bu haftanın performans birincisi olan Anıl ise 3. eleme adayı olarak Yağmur Banda’nın ismini verdi.

Nevin, Yağmur ve Birsen eleme potasına girmiş oldu böylece. Sms oylaması sonuçlandı artık kesin sonuçlar 2 nisanda yapılacak olan ada konseyince sonuçlanacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Kim elenmeli? Aşağı yazınız.

2 Nisan Pazartesi günü Survivordan elenen NEVİN oldu..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Birsen melegini izlemiştir bence kesin olarak birsen gider….

  2. Nevin mi gidiyir ??

  3. Bence bana göre nevin gittdin

  4. Bence birsen gider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.