Survivor 2018 20 Haziran Sembol Oyunu Finali Kim Kazandı Kıbrısa Kim Gidiyor?

Survivor 2018 20 Haziran Sembol Oyunu Finali Kim Kazandı Kıbrısa Kim Gidiyor? Survivor 2018 20 Haziran perşembe günü sembol oyunun finali oynanacak. Bu sembol oyunu diğerlerinden çok anlamlı çünkü bu sefer kazanan Kıbrıs’ı garantiliyor. Kıbrıs’ta ki ilk koltuğun sahibi bu ödül oyununu kazanan olacak. Bu sembol oyunun finalinde neler olacak kim kazanacak gerçekten çok önemli.

Survivor 2018 de ödül oyunları da artık bireysel oynanıyor. Son oynanan ödül oyununda da kazanan bir erkek ve bir kadın kazanıyor. Kazandıktan sonra da yanlarına bir arkadaşlarını alıyorlar. Son oynan ödül oyunun da kazanan erkeklerden Anıl olurken kadınlardan da Nagihan olmuştu. Anıl ödülü paylaşmak için Hilmicem’i yanında götürürken Nagihan da tercihini Hakan’dan yana kullandı. Nagihan’ın Damla yerine Hakan’ı tercih etmesi sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

20 Haziran çarşamba günü Survivor 2018 de sembol oyunu yarı finali salı akşamı oynanırken çarşamba akşamı da sembol oyununun finali yapılıyor.  Salı akşamı oynanan yarı finali kazanan isim Nagihan oldu. Damla yeni hastalıktan kurtuldu zaten yeni hastanedne gelmişken oyunları kazanması da zordu. Nagihan sembol oyunu finalini oynayacak. Peki erkeklerden kim ona rakip olacak?

Survivor 2018 de Nagihan’a finalde rakip olan isim Adem oldu. Survivor 2018 de 20 Haziran Adem ve Nagihan Kıbrısta koltuk sahibi olmak için yarışacaklar. Sizce bu yarışı kim kazanır? Kıbrıs’ta ki büyük finale katılma biletini kim kazanacak?

Survivor 2018 de çarşamba oynanan ödül oyununda Hakan oyun sırasında yanlış yapınca arkadaşlarına çatıyor. Neden söylemiyorsunuz yönelndirmiyorsunuz diyerek. Buna Hilmicem’de karşı çıkıyor. Burada bireysel yarışıyoruz yaptığın hatayı başkasında arama diyor. Sizce Hakan ve Hilmicem’in tartışmasında kim haklı? Yoruma yazabilirsiniz. Bu tartışma da haklı olan olur ancak Hakan’ın ettiği küfür affedilemez bence. Survivor 2018 20 Haziran çarşamba fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 20 Haziran Sembol Oyunu Finali Kim Kazandı Kıbrısa Kim Gidiyor? (4 Yorum)

  1. Hakan zaten haksiz oyunu birakmak nedir anlamadim o zaman senin orda ne isin var ayagim agriyor o zaman odulede gitmeseydin ya

  2. daml birgüb evvel ayağını basamıyordu dema gitti damla heldi parkurda başabaş mucadele etti yenince yürüyüp oturdu yenilince ayğım acıyor felan öyle olsa o parkurda normalde başa baş gelemz bence anlaşmalı bişeler olmuş nagihanı yollamak semayı yollanınca orda olmamaktı damla sinsilik ve hainlik düşünüyor kıbrısa damla hilmi turabi murat ve adem gidecek bu kesinleşmiş acun bunun farkındadır nagihanı yollamıyacaktır ordaki taroşmacılardan en çok oyunda galibiyet nagihanda adem 20 oyun bakalım

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2018